acıbadem nakliye

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızın tüm sökme-takma ve ambalajlama işlemlerini yaparak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Eşyalarınız temiz ve kaliteli paketleme malzemeleri ile sarılarak kırılma, çizilme ve toz alma gibi sorunlar olmadan kusursuzca taşınmaktadır. Taşıma öncesi, taşınma sırası ve sonrası olmak üzere süreç organize bir şekilde üç aşamalı olarak işler. Hizmetlerimiz koordineli bir ekip çalışması ile yürütülür. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak üstün kalitede güvenilir taşımacılık hizmetleri sunan Acıbadem nakliyat firmamız ile taşınmak hem pratik hem daha rahat.

Acıbadem evden eve nakliyat, Kadıköy ilçesinin en çok talep gören hizmetlerinden biridir. Ev taşıma faaliyetlerinin yanında farklı birçok nakliye hizmetleri de vermektedir. Acıbadem nakliye tarafından verilen hizmetler şunlardır;

Evden Eve Taşımacılık
Eşya Depolama
Şehirler Arası Nakliye
Asansörlü Nakliye
Ofis Taşıma

Acıbadem Ev Taşıma Süreci

acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliye ev taşıma süreci üç aşamadan oluşmaktadır. Ev taşıma sürecinin ilk aşaması taşıma öncesinde gerçekleşir. Bu süreçte yaşananlar şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Firmamız ile iletişime geçtikten sonra yüz yüze ofisimizde görüşüp anlaşabilir veya firma tarafından eşyalarınızı görmesi için bir eksper isteyebilirsiniz (eksper ücreti alınmaz). Bu tür şeylere gerek duymayan müşterilerimiz isterlerse sadece telefondan randevu oluşturarak hizmet alabilir.
 • Firma tarafından eksper gönderilmesini istediğinizde gelen eksper eşyalarınızı detaylıca inceler. Bu şekilde taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Eksper eşyaların çokluğuna göre gereken malzeme miktarını, araç boyunu ve işçi sayısını belirler. Firma ile anlaşma yapılır. Gün ve saat netleştirilir.

Firma ile anlaşma sağlanılırsa ikinci aşama olan taşınma sırası sürecine geçilir. Bu süreçte yaşananlar şu şekildedir;

 • Belirlenen gün ve saatte araç ve işçiler eşyanın alınacağı adreste olur,
 • Eşyalar, özellikle mobilya takımları, beyaz eşyalar ve koltuk takımları tümüyle sarılarak paketlenir,
 • Gerekli tüm de monte işlemleri yapılır (dolap, avize ve beyaz eşyalar),
 • Ufak tefek bardak, tabak ve diğer porselen takımları kolilenir,
 • Paketleme ve kolileme bittikten sonra eşyalar araca yüklenir ve diğer evin adresine doğru yola çıkılır.
 • Eşyalar yeni ev adresine getirilerek yerleştirilir. Gerekli montaj işlemleri yapılır ve eşyalar aynı oturma vaziyetine getirilerek hizmet tamamlanır.

Eşyalar taşındıktan sonra üçüncü aşama olan taşıma sonrası sürece geçilir.

Bu süreçte fatura kesilir ve ödeme yapılır. Ödemeler genellikle elden yapılmakla birlikte hesaba havale yoluyla da yapılabilir. Acıbadem evden eve nakliyat hizmeti böylelikle tamamlanmış olur.

Acıbadem Eşya Depolama

Acıbadem eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız güvenle depolanır. Rutubet alma, kaybolma veya toz tutuma gibi sorunlarla karşılaşmadan sorunsuz bir hizmet verilir. Eşyalar herhangi bir tarafı açık kalmayacak şekilde ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek depolama alanlarında muhafaza edilir. Depolama alanlarında hijyen kurallarına dikkat edilmekte ve her gün havalandırma yapılmaktadır. Kamera sistemleri ile depolama alanları yüksek korunaklı hale getirilmiştir. Ayrıca depolama merkezlerimizde bekçi bulundurarak müşterilerin kaygılarına son vermiş bulunmaktayız. Depolama faaliyetleri kapsamında sunulan hizmetler;

 • Ev Eşyası Depolama
 • İşyeri Depolama
 • Parça Eşya Depolama
 • Mini Depolama ( koli, kitap, belge vs)
 • Kişiye Özel Eşya Depolama

Acıbadem eşya depolama fiyatları hizmetlerin türüne göre değişim göstermektedir. Fiyatlar genel olarak eşyanın depoda kalacağı süreye, eşyanın depolama alanında kaplayacağı alana ve eşyanın paketlenmesi için gerekli olan ambalajlama malzemesinin çokluğuna göre değişmektedir.

Acıbadem Şehirler Arası Nakliyat

Acıbadem şehirler arası nakliyat ile uzun mesafeli taşınmalarda ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet güvencesi ile sorunsuz bir taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Eşyanın alınacağı yer ile taşınacağı yer arasındaki fark arttıkça fiyatlar aynı oranda artmaktadır. Şehirler arası taşıma hizmetlerinde genellikle kamyon ve tır gibi büyük kapasiteli araçlar çıkarılmaktadır. Müşterilerin isteğine göre hizmetler şahsi(özel) ve müşterek olmak üzere iki şekilde verilir. Şahsi hizmetlerde araç size özel olarak çıkarılmaktadır. Nakliye aracı sadece sizin eşyalarınızı araca yükler ve bindirme indirme gibi herhangi bir durum yaşanmaz.

acıbadem nakliyat

Şahsi hizmetler müşterek şekline göre daha güvenilirdir. Eşyaların daha sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi daha yüksektir. Ayrıca şahsi yani özel şehirler arası taşınmalarda fiyatlar daha yüksektir. Şahsa özel hizmetlerde belirlenen gün ve tarihte araç kapınızda olur ve hizmet tamamlanmış olur. Tam aksine müşterek hizmetlerde ise genel olarak müşteriler firmalara uymaktadır. Firmalar şehirler arası hizmet alacak kimseleri belirli bir ajandaya kaydeder ve uygun bir tarihte aracı çıkartır. Bu durumda da birkaç müşterinin eşyası birlikte araca yüklenir. Bu nedenle fiyatlar yarı yarıya düşer yani daha uygun hale gelir.

Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem ofis taşıma hizmeti ile işyeri malzemeleriniz herhangi bir sorun yaşanmadan temiz bir şekilde taşınmaktadır. Ofisinizde bulunan kitap, kâğıt, dosya gibi kırtasiye malzemeleri kolilere yerleştirilerek taşınır. Masa, dolap ve sandalye gibi mobilya malzemeleri ise kalın patpatlar ile paketlenir. Tüm sökme takma gibi montaj işlemleriniz profesyonel çalışma ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Acıbadem Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı dairelerde oturan müşteriler eşyalarını kırılma ve çizilme gibi sorunlar yaşamadan taşımak istemektedir. Bu doğrultuda Acıbadem evden eve nakliyat olarak verdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmeti ile sıkıntısız bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Tabi ki de böyle bir hizmetin fiyatlara yansıması da olmaktadır. Nakliye kamyonunun yanında ekstra bir araç olarak gelen asansör ücreti kat yüksekliğine göre yaklaşık olarak 350-400 ₺ arasında değişmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için diğer bir web sayfamız olan Ömeroğlu Nakliyat sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Acıbadem Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Dolap Monte De Monte İşlemleri Yapılmakta Mıdır?

Mobilya montaj hizmetleri ustalarımız tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Acıbadem Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Taşıma fiyatları genel olarak kat oranları, gereken işçi sayısı ve nakliye aracının boyutuna göre değişmektedir.

Acıbadem Eşya Depolama Tesisleri Ne Kadar Korunaklı?

Depolama tesislerimiz son derece korunaklı olup 7/24 kamera sistemleri ile izlenmektedir.

Acıbadem Nakliyat Hizmetlerinde Eşyalar Paketleniyor Mu?

Mobilya, beyaz eşya ve diğer kaba eşyalarınız özenle sarılarak paketlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir