Acıbadem Nakliyat

Taşınmak mı istiyorsunuz? Eşyalarınızın kırılmasından mı korkuyorsunuz? Güvenilir bir nakliye firması mı arıyorsunuz? İşte tam bu sorulara cevap olarak Üsküdar Acıbadem Mahallesi’nde faaliyet gösteren Ömeroğlu Acıbadem nakliyat firması sizlere garantili, sigortalı hizmetler vermektedir. 1990 yılından bu yana nakliye sektöründe ev, ofis ve villalarımızı büyük özen ve itimat ile taşıyan firma müşteri hoşnutluğunu her zaman en üstte tutmuştur. Bu sayede evden eve nakliye hizmetlerinde müşterilerin de desteğini arkasına alarak günden güne kendini geliştiren ve özelleştiren Acıbadem evden eve nakliyat sizlere en uygun fiyatlarda nakliye ve depolama hizmetleri sağlar.

acıbadem nakliyat

Ev veya büro eşyanızın tek bir çizilme veya kırılma olmadan sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız artık hiçbir kaygı taşımadan Acıbadem nakliyat firmasına eşyanızı güvenle teslim edebilirsiniz. Evden eve ofisten ofise nakliye fiyatlarını öğrenmek için sitede bulunan irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar genel olarak ev ve eşyanın durumuna, kat oranlarına göre değişmektedir. Aslında önemli olan şey fiyat değil hizmettir. Sizlerde taşınma faaliyeti gerçekleştireceksiniz öncelikli olarak tanıdıklarınızın tavsiye ettiği güvenilebilir firmalarla iletişime geçin. Görüldüğü gibi taşınacak her üç aileden biri eşyalarının zarar geldiğinden şikayetçi olurlar. Sizde bu durumu yaşamak istemiyorsanız çevrenize danışmalısınız. Aksi takdirde sizde “eşyam çizildi” ve “tabaklarım kırıldı” gibi sorunlarla kalmış olursunuz. Mağduriyete uğramadan ve cebinize uygun bir firma arıyorsanız Ömeroğlu Acıbadem nakliye firması tam aradığınız bir firma. Neden mi? Özellikle kullandığı ekipmanlarla birlikte edinmiş olduğu tecrübeyi işbirliği içinde harmanlayarak sizlere profesyonel hizmetler sunması ve sigortalı nakliye hizmetleri vererek büyük bir ehemmiyet içerisinde gerçekleştiren firma eşyaların taşınmasında en ufak bir sorun olması durumunda bile mağduriyetinizi sigorta ile gidermesidir.

acıbadem nakliye

Taşıma hizmetlerinde özel ambalajlama paketlerin graft ve köpüklü patpatlardan yararlanan, ufak tefek eşyalarınızı, bardaklarınız ve tabaklarınızı dayanıklı kolilere yerleştiren, elbiselerinizi getirdiği elbise dolaplarına yerleştirerek kırışmasını engelleyen ekipmanları ile sizlere hiçbir zahmet vermeden eşyalarınızı özenle taşır. Acıbadem nakliyat firması bu bağlamda verdiği hizmetlerle Acıbadem nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen firması olarak bölgede yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle ünlü sanatçılar ve şirketlerin taşımacılık hizmetlerini de yapmış olan ve her geçen gün yukarıya doğru çıkan bir müşteri grafiği yakalayarak bölgede ün kazanmıştır. Çalıştırdığı personeller özel bir eğitim sürecinde geçtikten sonra kadroya alınır. Hiçbir yabancı işçi çalıştırmayan ve genellikle aile ve akrabalardan oluşan bir ekibe sahiptir. Bunun kanıtı da tecrübesiz elemanlar çalıştıran bir firma bu kadar özenli bir hizmet vermesinin imkansız olmasıdır. Nakliye piyasasında bu tür firmalara çok rastlıyoruz. İnternet ortamının yaygınlaşması ile artan bu nakliyeciler bünyesinde yabancı ve tecrübesiz işçi çalıştırarak müşterileri hep mağdur etmektedir. Bu hususlara dikkat etmeniz gerekir.
Acıbadem nakliyat şehir içi hizmetlerinin yanında eşya depolama hizmetleri ve şehirler arası hizmeteler de vermektedir. Başta Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına eşya taşımaktadır. Bu tür taşımalar daha çok güven gerektiren hizmetlerdir. Bu doğrultuda mesafesi fazla olan taşınmalarda müşterilerine yolda çıkabilecek her türlü kaza durumlarında sigortalama hizmetleri firma tarafından sağlanmaktadır.
Taşınma işlemleri ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa telefon veya mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz.
İletişim
0532 351 97 87
0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir