Altıntepe Nakliyat

Altıntepe nakliyat, Maltepe bölgesi olmak üzere İstanbul ve tüm Türkiye’de faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Gerek geniş personel kadrosu gerekse alanında uzmanlaşmış çalışma ekibi ile eşyalarınızın şehir içi ve şehirler arası taşınmasında veya depolanmasında müşteri gözetmeksizin sizlere özel fırsatlar ve uygun fiyatlar sunarak hizmet bölgesi olan Altıntepe Mahallesi’ nin öncü firması konumuna gelmiştir.

altıntepe nakliyat

Altıntepe nakliye firması kurumsal olarak çalışan, bünyesinde hiçbir yabancı ve vasıfsız işçi çalıştırmayan deneyimli kadrosu ile eşyalarınızı organize bir iş gücü ile entegre ederek taşımacılık işlerini yürütür. Bunun en önemli sebebi firmanın bir aile firması özelliği taşıması ve bu durumun çalışmanın güvencesini artırmasıdır.
Her zaman müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden ve bu anlamda müşteri ayırt etmeksizin eşyaların kapasitesine göre hizmet veren Altıntepe nakliyat firması oda sayınıza göre sizlere tır, kamyon veya kamyonet çıkararak eşyalarınızı hiçbir sorun çıkmadan, tek bir kırık veya çizik dahi olmadan hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşır. Eşyalarınız taşınırken her parçaya uygun bir ambalajlama ve paketleme işlemi yapılır, ufak tefek eşyalarınız kolilenir,tabak, bardak ve metal eşyalarınız kağıtlara sarılır. Beyaz eşyalarınız ve televizyonunuz özel bir şekilde ambalajlanır, dolaplarınız sökülür varsa içindeki elbiseler firma tarafından getirilen elbise dolaplarına asılarak düzgün bir şekilde taşınır.

Altıntepe nakliye

Altıntepe evden eve nakliyat verdiği sigortalı hizmetleriyle de güvencenin tek adresi haline gelmiş, müşteri kapasitesini ve referansını artırarak popüler bir firma olmuş ve şehir içi hizmetlerinin yanında şehirler arası hizmetler de vererek geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Şehirler arası hizmetleri özel ve parça eşya taşımacılığı şeklinde gerçekleştiren Altıntepe nakliye firması hiçbir komisyonculuğa ve güvensizliğe yol açacak en ufak bir soruna yer vermez bunun yanında verdiği sigorta hizmeti ile de müşterilerinin güvenini kazanır. Özel olarak yapılan şehirler arası taşımalarda şahsına özel bir kamyon çıkar ve eşyalarınız yükledikten sonra hiçbir eşya almadan ve bekleme yapmadan belirlenen süre içerisinde eşyanın ulaşmasını sağlar ve bunun neticesinde fiyatlarda artış göstermektedir. Öte yandan parça eşya taşımada bir kamyona birden fazla eşya yüklenerek firmaya uygun bir zamanda taşıma yapılır bu durumda ise düşük fiyatlar uygulanmaktadır. Tabiki her iki taşımada titiz ve güvenilir bir taşımaya özen gösterilir. Sizde Altıntepe nakliyat firması ile taşıma hizmeti yapmayı düşünüyorsanız hemen arayın.

İrtibat:0532 351 97 87 – 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir