ALTUNİZADE Evden Eve Nakliyat 0532 351 97 87

Altunizade evden eve nakliyat, setörel olarak Üsküdar ilçesinin en donanımlı ve en tecrübeli taşımacılık firmasıdır. İdari anlamda Ömeroğlu Nakliyat firmasına bağlı olarak hizmetlerine 2000 yılında başlamıştır. Altunizade evden eve nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımalarda iyi, samimi ve güvenilir bir şekilde kaliteyi doruklarda hissedin.

altunizade evden eve nakliyat
Her türlü nakliye ihtiyaçlarını güven içerisinde sunan ve sektöründe yer aldığı günden bugüne hızlı bir büyüme içerisine giren Altunizade evden eve nakliyat, müşterilerine eşya ile birlikte güveni de taşıyarak referanslarını arttıran bir hizmet politikası izlemiştir. Kurumsal bir firma özelliği taşıyan ve tüm sorunlara akılcık çözümler üreterek müşterilerini hep memnun etmiştir. Eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden etkili ve sorunsuz bir taşımacılık gerçekleştirmek ancak ve ancak Altunizade evden eve nakliyat firmasının işidir. “İşimiz imzamızdır” sloganıyla yola çıkan ve çıktığı yolda hep başarılı hizmetler gerçekleştirerek müşterilerin odak noktası haline gelmiştir. Altunizade halkının nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanan firma tüm şehir içi ve şehirler arası hizmetlerde sigorta teminatını da sağlayarak Üsküdar’ın en itimatlı ve en itibarlı firması özelliği taşımaktadır.

altunizade nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat çalışanları ile taşınma sırasında güleryüzlü ve samimi diyaloglar kurabilecek istediğiniz talepleri onlara iletebilecek, merak ettiğiniz konularda onlara rahatça danışabileceksiniz.
Altunizade nakliyat mobilyalarınızı, koltuk takımlarınızı, kanepelerinizi ve yemek masalarınızı temiz ve özel patpatlarla sararak eşyanıza en ufak bir zarar gelmesini engeller. Tablo ve kırılabilir çerçevelenmiş camlarınızı özel dikdörtgen kutulara yerleştirir. Elbiselerinizi firmaya ait askılı dolaplara yerleştirerek kırışmasını engeller. Porselen takımlarınızı beyaz kağıtlarla sarıp kolilere koyar ve hiç kırılma çizilme olmadan taşınır.
Araştırmalar genel olarak, taşınan insanların eşyasının doğru düzgün bir şekilde taşınmadığından yakındığını belirtiyor ve çoğu kişi kırık ve çizik olduğunu söylüyor. Altunizade evden eve nakliyat ile bu mağduriyete hiçbir zaman düşmüyor ve en ufak bir çizik olması dahilinde bile firma tarafından sigortalama imkanı sizlere sağlanıyor.
Çalışmalarını hep bir plan doğrultusunda organize edererek zayiatı sıfıra indiren bir hizmet sağlamaktadır. Bu organize işlemlerinde özellikle yüksek katlı binalarda asansör kullanımına yasak olması nedeniyle yük asansörleri kullanılarak çalışmalarına entegre etmesi işleri daha kolay hale getiriyor. Altunizade nakliye firması güvenlik esaslarına ve çalışma prensiplerine uygun olarak her zaman ititmatlı bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirir.

altunizade nakliye

Altunizade evden eve nakliyat; şehir içi ve şehirler arası nakliyat, depolama hizmetleri ve sigortalama olanakları sağlayan bölgenin en güvenilir ve en kapsamlı taşımacılık firmasıdır.
İletişim
0532 351 97 87 — 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir