atasehir nakliyat firmalari

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat yıllarını, taşımacılık ve depolama sektörlerinde başarılı bir firma olma gayesi ile ve insanlara huzurlu, sıkıntısız bir şekilde kaliteli bir hizmet verme anlayışı ile geçirmiştir. 1990 yılı başında Küçükyalı evden eve nakliyat ismi ile hizmetlerine başlayıp ve daha sonra Maltepe Nakliyat adıyla devam etmiştir. Marka isminin önemli olmadığı nakliye sektöründe elbette tek önemli şey verilen hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyet derecesidir. Ataşehir Nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile daima verdiği her hizmetlerden sonra referans verilen bir firma olmayı başarmıştır. Ataşehir Nakliye firmaları arasında oldukça tanınan ve örnek alınan bir kuruluş olarak verdiği hizmetlerin karşılığını evini taşıdığı müşterilerinin kendilerini referans göstermeleri ile fazlasıyla almaktadır.

 

ataşehir evden eve nakliyat
Ataşehir Nakliyat ile evden eve nakliyat hizmetini nasıl alacağınız hakkında sizlere maddeler halinde kısa ve öz bilgiler vermek isteriz. Öncelikle Ataşehir nakliye firması ile taşınmaya karar verdiğiniz takdirde firma size bir ekspertiz göndererek eşyalarınızın durumunu tespit ederek rapor almaktadır. Daha sonra ise sırası ile aşağıdaki durumlar gerçekleşmektedir;

  • Ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın durumuna göre belirlenen miktarda ambalaj malzemesi temin edilerek kararlaştırılan boydaki araca yükleniyor.
  • Belirlenen gün ve saatte ekip ve araç evinize gelerek önce tüm eşyalarınızı paketler. Eğer sökülmesi gereken mobilyalarınız var ise marangoz tarafından sökülerek ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.
  • Kırılacak eşyalarınız beyaz steril kağıtlarla sarıldıktan sonra mukavemeti yüksek karton kolilere ve varillere uygun bir şekilde yerleştirilir.
  • Tüm eşyalarınızın ambalajlama işlemi bittikten sonra araca hasarsız bir şekilde taşınarak yerleştirme işlemi gerçekleşir.
  • Eşyalar araca tamamen yerleştirildikten sonra eviniz tekrar kontrol edildikten sonra araç ile birlikte yola çıkılır.
  • Yeni evinize varan araç ve ekip eşyaları dikkatli bir şekilde evinize taşır ve istekleriniz doğrultusunda dizaynını sağlar.
  • Mobilyaların montajı, avizelerin bağlantıları (eğer tavan kancaları takılı ise) ve beyaz eşyaların kurulumu gerçekleştirilir.
  • Tüm eşyaların hasarsız olarak taşınma işlemi bittikten sonra taşınma işleminiz sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Genel itibari ile Ataşehir Nakliyat firması tarafından bu şekilde sunulan nakliye hizmeti müşteri isteklerine göre değişiklik arz etmektedir. Örneğin müşteri eğer firma tarafından modüler asansör kurulmasını istiyor ise ek ücret karşılığında bu şekilde hizmet verilebilmektedir.

Ataşehir evden eve nakliye hizmetlerinin yanısıra depolama hizmetleri de verilmektedir. Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler yine aynı şekilde Ataşehir Nakliyat ile iletişime geçerek depolama hizmeti için bilgi almaları gerekmektedir. Depolama hizmeti verirken yine ekspertiz göndererek eşyalarınızın miktarına göre ne kadarlık bir depolama ambalajı gerektiği tespit edilir. Daha sonra depolama süresi belirlenir. İsteyen kişiler firma depolarını görme hakkına da sahiptirler. Depolar 7/24 güvenlik elemanları ile korunup rutin olarak temizlenmektedir.

 

ataşehir evden eve nakliyat firmaları
Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında sunulan hizmet, verilen fiyat ve hizmet politikası değişiklik göstermektedir. Bir çok firma vaadettiği hizmeti verememekte ve üstelik verilmesi gereken fiyatın da bir hayli üzerinde bir fiyat vermektedir. Bunun gibi maddi ve manevi zarara uğrayacağınız durumlardan uzak durmanız için iki tercihiniz bulunmaktadır. Ya ekrabalarınız ya da eşiniz dostunuz tarafından size referans gösterilen firmayı tercih etmelisiniz ya da iyi bir araştırma yaparak güvenebileceğiniz bir firma tercihetmelisiniz. Ataşehir evden eve nakliyat firması sizlere sigortalı hizmetler sunarak güveninizi fazlasıyla kazanarak huzurlu bir şekilde taşınma imkanı sağlar. Eğer bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki “kaliteli hizmet herkesin hakkı!”

iletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gsm: 1 0532 351 97 87
Şube: (0216) 388 49 00
Gsm: 2 0534 246 14 39
Gsm: 3 0507 045 52 53
Whatsapp’tan Sor

Email: info@omerogluevdeneve.com
Web: www.omerogluevdeneve.com/

Adres: Küçükyalı Mh, Atatürk Cd, Sera Sk, 1 34840 Maltepe/İstanbul