ataşehir evden eve nakliyat firmaları

Ataşehir Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri özen ve güven gerektiren işlerin başında gelmektedir. Bu sektör son yıllarda önemli gelişmeler kaydetmiştir. Özellikle kentsel dönüşüm faaliyetlerinin başlaması Ataşehir nakliyat firmalarının bu bölgedeki çalışmalarını arttırmıştır. Bu firmalar içerisinde gerek sahip olduğu 20 yıllık tecrübe ve gerekse bünyesinde barındırmış olduğu, tüm nakliye donanımları ile rakiplerine adeta emsal oluşturacak kaliteli ve profesyonel hizmetler veren Ömeroğlu Ataşehir nakliyat firması bu özelliklerini çağın getirdiği yeniliklerle entegre ederek planlı çalışmalar yürütür.

ataşehir nakliye firması
Ataşehir evden eve nakliyat firmaları olarak bölgede etkin bir rol oynayan Ataşehir nakliyat, verdiği evden eve nakliye, eşya depolama ve şehirler arası taşımacılık etkinlikleri ile birlikte müşterilerine sigortalı hizmetler sunar. Firmayı aradığınız ilk andan taşıma işleminin son anına kadar müşterileri ile samimi diyaloglar kurarak güven ortamının oluşmasını sağlar.
Ev, villa ve ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde Ataşehir nakliyat firması ile iletişime geçtiğinizde firma tarafından (müşterinin de onayı olması halinde) eve bir eksper gönderilerek eşyalara bakılması sağlanır. Bu durum hiç de endişe edilecek bir durum değil aksine hem ücretsiz hem daha güvenilir bir taşımacılık için en iyi çözümdür. Eve gelen eksper tarafından eşyaların çokluğu incelenir, ne kadar malzeme ve eleman gerekeceği hakkında ön fikirde bulunarak taşıma işleminin huzurlu bir şekilde geçmesi sağlanır. Eşya taşıma esnasında çalışma ekibi evdeki tüm eşyaları(mobilya takımı, beyaz eşya, koltuk takımı vs.) temiz ve yeni patpatlarla sarar. Sonra dolap ve avizeler ustalar tarafından sökülür. En son olarak eşyalar kamyona düzgün bir şekilde istiflendikten sonra araç diğer eve geçer. Bu taşıma evresinde eşyalar müşterilerin istekleri doğrultusunda oturma vaziyetine getirilir, dolap kurulumu yapılır. Avizeler ve beyaz eşyaların bağlantıları yapıldıktan sonra iş tamamlanmış olur.Ödemeler peşin olarak gerçekleşmektedir.

ataşehir nakliyat

Eşyaların en ufak tefek bir zarar görmesi durumunda Ömeroğlu Ataşehir nakliyat yetkilileri ile iletişime geçip firmanın sigorta hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Ömeroğlu Ataşehir nakliye firması evden eve taşımacılık hizmetinin yanında şehirler arası nakliye ve eşya depolama hizmeti de vermektedir. Şehirler arası nakliye hizmetlerinde Marmara ve Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sağlamakta, verdiği kaza sigortası sayesinde güvenilir işler yürütmektedir. Eşya depolama hizmetlerinde uygun fiyatları ile müşterilerin bir numaralı tercihleri arasında yer alan ve Ataşehir eşya depolama firmaları arasında liderliği üstlenen Ataşehir nakliyat firması depolama yerlerinde kurduğu kamera takip sistemi ile çalışmalarını güven içerisinde yapmaktadır.

Hizmetler
Evden eve nakliyat
Eşya depolama
Şehirler arası nakliyat
Sigortalı hizmet
Piyano ve Çelik Kasa taşımaclığı
İçerenköy Nakliyat
İstanbul Ataşehir ilçesine bağlı mahallelerden biri olan İçerenköy’de kentsel dönüşüm faaliyetlerin hız kazanmaya başlaması ile İçerenköy nakliyat firmalarının burada yoğunlaşmasını sağlamıştır.

ataşehir nakliyat firmaları

Küçükbakkalköy Nakliyat
Küçükbakkalköy evden eve nakliyat olarak Ataşehir’de şehir içi, şehirler arası nakliyat ve eşya depolama hizmetleri verilmektedir.

Yenisahra Nakliyat
Ataşehir’in 17 mahallesinden biri olan Yenisahra’da faaliyet gösteren Yenisahra nakliye çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürür.

Esatpaşa Nakliyat
Esatpaşa evden eve nakliyat olarak öğretmenlere ve diğer devlet memurlarına özel indirimler sağlanmaktadır.

Kayışdağı Nakliyat
Ataşehir nakliye bünyesinde hizmet veren Kayışdağı evden eve nakliye 25 yıllık tecrübesi ile profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

Ferhatpaşa Nakliyat
Ferhatpaşa’ da bulunan eşya depolama alanı ile rakiplerinin bir adım önünde yer alan Ataşehir Ferhatpaşa nakliyat hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir