Bağlarbaşı Nakliyat

Ömeroğlu Bağlarbaşı nakliyat firmamız tarafından yapılan taşımacılık hizmetleri artık hem daha kolay hem daha ekonomik hem de daha avantajlı fırsatlarla sizlere Maltepe bölgesi başta olmak üzere İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Bağlarbaşı evden eve nakliyat olarak verilen tüm hizmetlerde kaliteyi ve müşteri hoşnutluğunu kovalayan bir profil izleyen ve bu yönde çalışmalarını sürdüren Bağlarbaşı nakliyat hizmette kusursuz işler yapmaya devam etmektedir. Bağlarbaşı semtinde bulunan ofisi ile de müşterilerine özel yüz yüze görüşme imkanı sağlayarak hem iletişim hem de güven anlamında samimi diyaloglar kurar.

bağlarbaşı nakliyat

Bağlarbaşı nakliyat hizmetlerinden biri olan depolama faaliyeti ile müşterilerin ilgi odağı haline gelen ve sahip olduğu geniş depolama alanı ile her türlü ev, büro, ofis ve fabrika eşyalarının taşınmasına olanak sağlayan firma, depo yerlerinde kullandığı kamera takip sistemi ile de yaptığı tüm hizmetlerde olduğu gibi müşterilerine güvenilir bir depolama hizmeti sağlar. Bu depolama hizmetleri diğer nakliye hizmetlerine göre pahalı olsa da Bağlarbaşı nakliyat firması müşterilerine sunduğu özel fırsatlarla ekonomik anlamda kolaylık sağlayarak müşteri kazanma gayesinde olmuştur. Depolama fiyatları genel itibari ile eşyanın kalacağı süreye bağlı olarak değişmekte ve ay ay ücretlendirilmektedir.

Bağlarbaşı evden eve nakliyat
Maltepe’nin önemli semtlerinden biri olan Bağlarbaşı Mahallesi kentsel dönüşüm süreci hareketlilik kazanmış ve nakliye hizmetlerinin burada yoğunlaşmasına neden olmuştur. Bu çerçevede bütün vatandaşlarımızın taşıma işlemlerine yardımcı olmak ve müşteri kazanma amacıyla uygun fiyatlara ev eşyası taşıma, ofis, banka, fuar ve fabrika taşımacılığı, depolama, şehirler arası taşımacılık hizmetleri itina ile yapılır. Eğer sizde taşınmak istiyorsanız kara kara düşünmek yerine Bağlarbaşı evden eve nakliyat firması ile irtibata geçin.
İletişim: 0532 351 97 87 — 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir