Başıbüyük Nakliyat

Maltepe Başıbüyük Mahallesi büyük ölçüde ormanlarla kaplı ve havası temiz olması nedeni ile insanların konut alım ve kiralamsında her zaman cazibe merkezi olmuştur. Konut alımı ve kiralama işleri yapacak müşteriler Başıbüyük nakliyat firması profesyonel ekip ve eksperyansları ile sizlere hizmet vermektedir. Bu hizmetler başta evden eve nakliyat olmak üzere şehir içi ve şehirler arası taşımacılık, eşya depolama, ofüs, büro, fuar ve fabrika taşımacılığı gibi faaliyetleri Bağlarbaşı merkez olmak üzere İstanbul ve tüm Türkiye’ de sizlere güvenilir bir iş teminatı vererek hizmetler sunar.Başıbüyük nakliyat sizlere uygun fiyatlar sunmakta ve çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Sizde taşınmaya düşünüyorsanız hiç düşünmeden firmaya ulaşabilirsiniz.
Kurumsal bir nakliye firması olan Başıbüyük evden eve nakliyat firması uzun zamandan beri nakliyat sektöründe yer edinmiş ve öncelikleri arasına müşteri hoşnutluğunu koyarak eşyalarınızı eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Nakliye hizmetlerinde firma ile görüştüğünüz ilk andan eşyanın taşındığı son ana kadar titiz ve dikkatli bir çalışma yürüten marangoz ve mühendis ekibimiz ile profeesyonel hizmetler vermektedir.

başıbüyük nakliyatbaşıbüyük evden eve nakliyat

Başıbüyük nakliyat olarak sektörün bir numaralı firması olduğumuzun farkındayız ve bu doğrultuda faaliyetler gerçekleştirmekteyiz. Eşyalar özenle sarılmakta ve beyaz kağıtlar kullanılmaktadır. Ufak tefek eşyalarınızı uygun ebatlarda kolilere yerleştirerek zarar görmesini engellemek, bardak, tabak ve çanak gibi kırılacak veya zarar görecek eşyalarınızı temiz beyaz kağıtlar ile sararak kolilere kırılmaycak şekilde koyup riski en aza indirerek taşıma gerçekleştirilmektedir.

Şehir içi nakliyat
Şehirler arası nakliyat
Evden eve nakliyat
Ofis, fuar ve fabrika taşımacılığı
Piyano ve çelik kasa taşımacılığı
Eşya depolama

başıbüyük nakliyat

Başıbüyük nakliyat bünyesinde barındırmış olduğu 2 kamyon, 2 kamyonet, 1 tır ve 1 ekspertiz aracı ile taşıdığı eşyalara göre araç çıkarmaktadır. Bu araçlar evin oda sayısına, ofisinizin, fuarınızın, fabrikanızın eşya durumuna bağlı olarak değişmekte ve bu da aracın boyutunu etkileyrek fiyatlarda değişikliklere neden olmaktadır. Araçlarda eşyaların istifine uygun olarak dizayn edilmiş kaapalı kasalar kullanılmaktadır.
Şehirler arası nakliye işlerinde Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerine hizmet vermekte olan Başıbüyük evden eve nakliyat firması rakiplerine nazaran daha ekonomik taşımacılık fırsatları sunar. Sizde bu hizmet ve fırsatlardan yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İrtibat numaraları;

0532 351 97 87
0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir