Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat firması, Ömeroğlu şirketi tarafından 2000′ li yılların başında açılmış olan bir evde eve taşımacılık ve depolama firmasıdır. Maltepe ilçesinin en çok tercih edilen ve en çok referans gösterilen nakliye firması olarak şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri veren Bostancı evden eve nakliyat firması; bölgede, kalitesi ve müşteri memnuniyeti misyonu ile her zaman rakip firmaların bir adım önünde yer almıştır. Bu misyon doğrultusunda ve titizlikle taşıma faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Bostancı Nakliyat Hizmetleri

Ev Nakliyesi İşyeri Taşıma
Asansörlü Nakliye Şehirler Arası Taşıma
Eşya Depolama Villa Taşıma
Parça Eşya Taşıma Çelik Kasa Taşıma
Piyano Taşıma Banka ve Fuar Taşıma

bostanci-evden-eve-nakliyat

Evden eve nakliyat çalışma sistemimiz planlı ve organize bir şekilde başlamaktadır. Bostancı nakliyat firmasını tercih etmeniz halinde eşyaların incelenmesi amacı ile iki kişilik eksper ekibi evinize gelir ve detaylı inceleme sonrasında görüşme olumlu geçerse karşılıklı sözleşme sağlanarak müşteriye özel gün kapatılır. Belirlenen tarihte yapılan incelemeler doğrultusunda eşyanın durumuna göre çıkarılan nakliye aracı ve çalışma ekibi ile eşyanın bulunduğu eve gelinir. Çalışma ekibi içerisinde hiçbir yabancı ve tecrübesiz eleman çalıştırılmamaktadır.

Bostancı evden eve nakliyat ekibi öncelikle koltuk takımı, konsol ve gümüşlük tarzı kaba eşyaları kalın patpatlarla sarmaktadır. Daha sonra buzdolabı, bulaşık ve çamaşır gibi beyaz eşyaları da özel patpatlarla ambalajlayan firma kırılacak porselen ve bardak takımlarını beyaz kağıtlara sararak özel dayanıklı karton kolilere kırılmayacak biçimde yerleştirir. Dolaplarınızı marangoz ustası tarafından profesyonel bir şekilde sökülür. Son olarak avizeler söküldükten sonra işin birinci aşaması bitirilerek diğer eve geçilir.

Bu sistem ve organize içinde çalışan ekip taşıma planı doğrultusunda diğer evde de müşterilerin istekleri doğrultusunda eşyaları yerleştirerek oturma vaziyetine hazır hale getirir. İş bu aşamadan sonra bitirilerek ekip evden ayrılır.

bostanci-nakliyat

Bostancı nakliye, müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda profesyonel, çözüme odaklı, planlı ve organize bir şekilde hareket ederek güvenilir hizmetler vermeyi amaçlar. Bu güne kadar verdiği tüm hizmetlerde amacına ulaşmayı başaran firma Bostancı nakliye firmaları arasında en çok tavsiye edilen firmaların başında gelmektedir.

Özellikle son dönemde bu bölgede yaygınlaşan inşaat çalışmaları evden eve nakliyat hizmet ihtiyacının hızlanmasına neden olmuş ve bu durum da nakliye firmalarının bu bölgede yoğunlaşmasına sebep olmuştur. Bu yoğunlaşmanın artması ile de nakliye firmaları arasındaki rekabetin oluşmasına ve fiyatların standartlarının dışında değişmesine neden olmuştur.

Bostancı evden eve nakliyat özellikle eşya depolama hizmetlerinde uyguladığı kamera sistemi ve sağladığı hijyenik depolama alanı ile en çok tercih edilen Bostancı depolama firmaları arasında lider konuma yükselmiştir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bostancı nakliyat fiyatları belirlenirken dikkate alınan ölçütler;

  • Eşya taşıma hizmetinin türü(ev-ofis-villa taşıma, depolama, şehirler arası taşıma)
  • Eşyanın alınacağı kat ile taşınacağı kat yükseklikleri
  • Eşyanın taşınması için gerekli işçi sayısı
  • Eşyayı taşıyabilecek aracın boyutu
  • Eşyanın alınacağı konum ile taşınacağı konum arasındaki mesafe

Bostancı nakliyat, şehir içi, şehirler arası nakliyat, depolama ve asansörlü taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak ve kaliteli hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Ömeroğlu Nakliyat web sayfamızı ziyaret ediniz.

İLETİŞİM

0532 351 97 87
0216 388 49 00
0538 771 93 03