Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Nakliyatevden eve nakliyat hizmetlerinde planlı ve programlı çalışarak siz değerli müşterilerinize zamandan tasarruf ettirir. Daima müşteri memnuniyetini misyon edinerek hizmetlerine devam eden Çekmeköy nakliyat firması profesyonel ekibi ve mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleriyle müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Çekmeköy nakliye firmasıyla anlaştıktan sonra taşınma günü evinize gelen ekip önce mobilyalarınızın tamamını paketler. Kırılacak cam eşyalarınız steril beyaz kağıtlarla sarılır. Antika eşyalarınız sarılarak uyun ebatlardaki kolilere yerleştirilir. Sökülecek dolaplar varsa sökülür ve sonra uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Beyaz eşyalar yerinden söküldükten sonra ebatlarına uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Avizeler yerlerinden sökülür ve paketlenir. Tüm eşyaların paketlenmesi bittikten sonra araca düzenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize geldikten sonra istediğiniz şekilde yerleştirilir. Sökülen dolapların montajı yapılır. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantısı yapıldıktan sonra taşınma işleminiz tamamlanmış olur.

Çekmeköy nakliyat firması olarak; filosunda bulundurduğu kamyonlar, kamyonetler ve ekspertiz aracı ile müşterilerin eşyalarına uygun, sorunsuz ve sağlıklı hizmetler veren Ömeroğlu nakliyat firması müşteri memnuniyetine her zaman ehemmiyet gösterir.

Her taşınma hizmetine aynı itinayı ve özeni gösteren Çekmeköy evden eve nakliyat firması nakliye sektöründe yoluna hız kesmeden emin adımlarla devam etmektedir. Maltepe’nin yanında tüm İstanbul semtlerinde hizmet vererek büyük müşteri kitlesine ulaşan Çekmeköy nakliyat, Türkiye genelinde Ömeroğlu Nakliyat adıyla hizmetlerine devam etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

(0216) 388 49 00

0532 351 97 87

EMAİL: info@omerogluevdeneve.com

WEB: www.omerogluevdeneve.com