çengelköy evden eve nakliye

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye ve depolama faaliyetlerinde çalışma ve güvenlik esaslarına uygun olarak hizmet veren Çengelköy nakliyat firması günümüz teknolojik olanaklarından yararlanarak rahat ve zahmetsiz bir nakliye sağlar. Çengelköy başta olmak üzere Üsküdar’ın tüm semtlerinde 6 adet son model nakliye hizmetine uygun kapalı kasa araçları ve yük asansörleri ile her türlü taşımacılık işlemlerinde bölgenin en güçlü firması konumundadır.

Müşterilerin taleplerini de dikkate alan Çengelköy evden eve nakliyat bu sektöre yıllarını vermiş ve evden eve nakliye hizmetlerinde söz konusu hassasiyetleri gözeterek eşyalarınıza ufak bir zarar bile gelmesine engel olur. Her bütçeye makul fiyatlarla müşteri farkı gözetmeksizin aynı hizmeti sağlayan Çengelköy evden eve nakliye profesyonel ve deneyimli kadrosu ile giderek bu sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

çengelköy-evden-eve-nakliye

Evinizdeki eşyalar taşıma öncesi, taşıma sırası ve taşıma sonrası olmak üzere 3 başlık altında birbiriyle organize bir şekilde nakliye edilir. Taşınmadan önce; Çengelköy nakliyat ile iletişime geçtiğinizde firma tarafından evinize bir eksper gönderilerek eşyalarınız analiz edilir ve anlaşma sağlanır. Taşınma sırasında; koltuklarınız ve mobilyalarınız köpüklü temiz patpatlar ile sarılır, porselen takımlarınız ve mutfak eşyalarınız özel kutulara yerleştirilir. Dolaplarınız sökülerek eşyalar kamyona yüklenir ve öbür eve götürülerek aynı oturma vaziyetine getirilir. Taşınma hizmeti bittikten sonra ödeme peşin olarak yapıldıktan sonra nakliye ekibi oradan ayrılır. Bu kaliteli hizmetimize amaç para kazanmak değil müşteri potansiyelini arttırmaktır.

Çengelköy nakliye şehirler arası hizmetler de vermektedir. Eskiden büyük zorluklar ve streslerle gerçekleştirilen bu hizmet teknolojinin gelişmesi ile evlerini bir şehirden Türkiye’nin öbür ucuna götürmek artık daha kolay. Şehirler arası nakliyat diğer hizmetlere oranla yüksek fiyatlıdır. Bu fiyatlar iki şehir arasındaki mesafeye göre de değişmektedir.

çengelköy nakliye ücretleri

Eşya depolama hizmeti de veren firma, evinizdeki eşyaları depoda hiçbir bozulma veya kırılmaya uğramadan özel ambalajlama paketleri( streç, akıllı kutu, kalın patpatlar) ile sarar ve güvenlik sistemleri ile korunan depoya yerleştirir.

Çengelköy nakliyat firmaları arasında sigortalı hizmetleri ve profesyonel kadrosu ile bir numaralı firma özelliği taşıyan Çengelköy evden eve nakliye ile taşınmak istiyorsanız sayfanın altındaki numarayı arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Çengelköy, Bağlar Cd. No:51, 34680 Üsküdar/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir