CEVİZLİ Nakliyat

Maltepe ve Kartal ilçelerinin arasında bulunan ve bu özelliği ile nüfusu kalabalık semtlerinden biri olan Cevizli’ de nakliye hizmetleri vermekte olan Ömeroğlu Cevizli Nakliyat firması profesyonel ekibi ve kaliteli malzeme donanımıyla rakip firmalara emsal oluşturacak hizmetler vermektedir. 1990 yılında Maltepe’de kurulan ve sektörün bir numaralı firmalarından biri olan Cevizli nakliyat müşteri hoşnutluğunu her zaman gayeleri arasında tutarak referans edilme sıklığını arttırmıştır. Ofisi Maltepe’de bulunan firma özellikle ev taşımacılığının yanı sıra ofis, fuar ve fabrika taşımacılığını da içine alan nakliye hizmetleri vermektedir.

cevizli nakliyat

Cevizli nakliye çalışma ekibi bünyesinde bulunan elektrik mühendisi, tesisatçısı, marangozcusu ve kaliteli ekipmanları ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Eşya taşıma işlerinde verdiği bu önemi taşınma öncesinde gösterdiği samimiyetle birlikte verdiği güven müşteri kapasitesini arttırmaktadır. Nakliye hizmetlerinde her zaman eşyanın incelenmesi amacıyla evlere eksper gönderen Cevizli nakliyat bu sayede işlerini tertemiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eve gelen eksper müşteri ile bir mukavele yapıp sigorta poliçesini teslim ettikten sonra ayrılır ve bu sayede eşyanın ufak tefek bir zarar bile görmesi durumunda firma tarafından zararı karşılanır. Bu durum müşteri ve firma arasındaki güven ilişkisini sağlamlaştırarak bütün olumsuz düşünceleri, kaygıları ortadan kaldırmaktadır.

cevizli evden eve nakliyat

Ömeroğlu Cevizli evden eve nakliyat müşteri ile anlaşma sağladıktan sonra ev taşıma zamanı geldiğinde eve giderek hizmete başlar. İlk olarak kalın patpatlar kullanarak konsol, vitrin ve koltuk takımı gibi büyük, titizlik gerektiren eşyalarınızı ambalajlar. Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinelerinin bağlantılarından ayırdıktan sonra ambalajlama yapar. Yataklarınızı streçler kullanarak ambalaj yapar ve en son olarak marangozcu dolabı, elektrik mühendisi avizeleri söküp nakliye kamyonuna düzgün bir şekilde istif ettikten sonra diğer eve gitmek için araç yola çıkar. Eşyalar diğer evde olduğu gibi bu evde de büyük bir titizlikle taşınırken aynı oturma vaziyetine getirilip avize, beyaz eşya ve dolap bağlantıları, montalaması yapılıp iş bitirilir. Ücret işin sonunda peşin olarak ödenir.
Ömeroğlu Cevizli nakliyat, bölgenin en önemli firmalarında biri olup nakliye hizmetlerini sigortalı ve garantili bir şekilde yapar.

cevizli nakliye

Hizmetler
Şehirler arası nakliyat
Evden eve nakliyat
Eşya depolama
Ambalajlama ve Paketleme
Sigortalı taşımacılık
Ofis, Fabrika, Fuar ve Villa taşımacılığı

Sizde bu sigortalı, kaliteli ve profesyonel hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle irtibata geçebilesiniz

İrtibat numaraları
0532 351 97 87 — 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir