erenköy evden eve nakliyat

ERENKÖY Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmetleri son dönemlerde kentsel dönüşüm çalışmaları ile büyük bir hareketlilik içerisine girmiştir. Bu hareketlilik nakliyat sektörüne ilgiyi arttırmıştır. Artan bu ilgi birçok yeni ve tecrübesiz nakliye firmalarının piyasaya çıkmasına neden olmuştur. Bu durum da nakliyecilere olan itimatı sarsmış ve şikayetlerin artmasına yol açmıştır. Bu gibi durumlardan etkilenmek istemeyen ve kaliteli bir hizmet almak isteyen müşteriler daha iyi bir araştırma yapmaları gerekir. Özellikle çevresinde daha önce taşımacılık hizmeti almış kişilerin tavsiye ettiği firmalarla iletişime girmesi daha sağlıklı olacaktır.

Ev ,ofis, villa taşıma, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat faaliyetleri taşınanlar tarafından en çok talep edilen hizmetlerdir. Bu hizmetler alınırken hem maliyet hem de güven açısından son derece ehemmiyet gösterilmesi gerekir. Çünkü anlaşma sağlanan firma yeni ve tecrübesiz ise eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olabilir. Böyle durumlardan kaçınmak istiyor ve profesyonel bir nakliye firması ararken sıkıntı yaşıyorsanız ÖMEROĞLU Erenköy Evden Eve Nakliyat bu anlamda lider firmaların başında gelmektedir.

erenköy nakliyat firmaları

Ömeroğlu Erenköy Evden Eve Nakliyat, 28 yıllık tecrübesi ve donanımı ile Kadıköy ilçesi başta olmak İstanbul’un tüm Anadolu ve Avrupa Yakası’nda faaliyet göstermektedir. Ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetleri ile de tüm Türkiye’de faaliyet gösteren firma günden güne çalışma alnını genişleterek müşteri kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Bu faaliyetlerinin yanında herhangi bir durumdan dolayı yurtdışına giden, ataması nedeni ile il değiştiren veya evinde yer olmadığı fakat atmak istemediği eşyaları için depolama ihtiyacı duyan müşterilere eşya depolama hizmetleri de sağlamaktadır.

Erenköy evden eve nakliyat firması verdiği hizmetlerde profesyonel çalışma sistemi ile müşterilerini hiçbir mağduriyete uğratmadan başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Taşınma hizmetinden önce eve ekspertiz gönderilerek eşyaların durumu incelenir ve nasıl bir hizmet verileceği hakkında ön fikir sahibi olunur. Bu durum taşıma esnasında oluşabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirerek sağlıklı bir hizmet verilmesini sağlar. Belirlenen gün ve tarihte eve gelen firma çalışma ekibi eşyaların gerekli ambalajlama ve de monte işlemlerini yaptıktan sonra nakliye aracına yükler. Eşyalar yüklendikten sonra diğer evin adresine geçen çalışma ekibi eve ulaştıktan sonra eşyaları aynı oturma vaziyetine getirerek yerleştirir. Gerekli tüm bağlantı ve monte işlemlerini yapıldıktan sonra iş tamamlanır.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir