eşya depolama

Eşya Depolama

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI

Taşımacılık sektörünün en riskli ve en pahalı alanlarından biri olan eşya depolama artık Ömeroğlu Nakliyat firması ile birlikte hem daha ekonomik hem de daha güvenilir fiyatlarla hizmet sağlamaktadır.

Eşya Depolama Firmaları İstanbul

İnsanlar genellikle yeni bir eve çıkma, meslek edinme veya gerek duymadığı eşyalara yer bulma gibi sebeplerden ötürü eşyalarını depolama ihtiyacı duyar. Bu bağlamda İstanbul eşya depolama firmaları arasında saygın bir mertebeye sahip Ömeroğlu Nakliyat firması müşterilerine her zaman olduğu gibi depolama işlerinde de güven sağlamaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmeti, eşyanın kamyona yüklenip ardından depolama firması tarafından belirlenmiş yere götürülerek düzgün, eşyaya zarar gelmeyecek şekilde depoya yerleştirilir. Depo, eşyaların güvenliği açısından kamera sistemleriyle donatılmıştır. Bu sistemle eşyalar 7/24 saat izlenmektedir. Depolama süresi bittikten sonra eşyalar tekrar kamyona yüklenip eşyanın boşaltılacağa yere götürülür.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama firmalarını araştırırken birçok insan gibi hem ucuz olsun hem de güvenilir olsun diye birçok firmayı ararız. Tabiki herkes cebine uygun olarak taşıma yapar ama bu sektörde fiyattan önce her zaman güven ön planda olur. Çünkü piyasada birçok korsan firma ortaya çıkmıştır. Bu sebepten ötürü eşyanızı depolayacağınız firmadan eksper isteyip hem yüz yüze görüşme yapma hem de eşyalarınızın incelenmesi, güvenli ve sorunsuz bir taşıma sağlayacaktır.

Ofis Ve Villa Depolama

Eşya depolama firması olarak Ömeroğlu Nakliyat, ev depolama hizmetinin yanında ofis ve villa depolama hizmetlerini de faaliyetleri içerisine alır.

Sigortalı Eşya Depolama

Eşya depolama firmaları genel olarak sigortasız iş yaparlar ve bu da riskli bir taşımayla birlikte güvensiz bir depolama hizmetine neden olur. Eşya taşıma ve depolama süresince eşyalarda kırılma, çizilme gibi sorunlar çıkabiliyor. Ömeroğlu eşya depolama firması tarafından verilen sigortalı taşıma hizmeti sayesinde güvenli bir taşıma ve depolama sağlanarak bu sorunların ortadan kalkması sağlanır.