Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Nakliye firmaları Kadıköy bölgesinde faaliyet göstermektedir. Özellikle evden eve taşımacılık ve depolama hizmetleri vermekte olan nakliye firmaları ambalajlama, paketleme,marangozluk ve elektronik hizmetler de ekstra olarak taşınan kimselere sunduğu ayrıcalıklı çalışmalardır. Ev taşınma sürecinde en büyük zorluk güven sorunudur. Eşyaların zarar görünmesinden endişelenen ev sahipleri özellikle sigortalı bir firma ve uzman bir ekip kadrosu istemektedir. Bu durum da onların en doğal haklıdır. Göztepe nakliye firmaları bu bağlamda taşınan kimselere eşyaların sigortalanması ile ilgili bir sözleşme imzalatır ve eşyalar güvenle taşınır. Bu bölgelerin başında müşteri memnuniyeti gayesi ile hem sigortalı çalışma garantisi veren hem de uzman ekip kadrosu fark yaratan Ömeroğlu Göztepe nakliyat 1990 yılında hizmete açılmış olup evden eve nakliye ve depolama hizmetlerine başlamıştır.

göztepe nakliyat

Ömeroğlu Göztepe nakliye bölgede birçok taşıma ve depolama hizmetlerinde bulunmuş olup en çok tercih ve tavsiye edilen firmaların başında gelmektedir. Bünyesinde 10 kişilik nakliye ekibi 6 araçlık geniş filosu ve özel ambalajlama paketleri bulunmaktadır. Profesyonel ekip içerisinde marangoz ve elektrik ustası , özel ambalajlama ekibi bulunmaktadır. Nakliye araçları her evin eşya kapasitesine uygun ve eşya taşınma sistemine göre dizayn edilmiş olup son modern araçlardır. Bunların yanında asansörlü nakliye aracı ve çelik kasa taşıma aracı bulunmaktadır. Tüm evden eve nakliye hizmetlerini karşılayacak olanaklara sahip olan firma teknolojik yenilikleri profesyonel kadrosu ile birleştirip kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Göztepe nakliyat ile taşınmaya karar verdikten sonra firma tarafından eşyaların incelenmesi için bir eksper ekibi gönderilir. Bu ekibin incelemelerin doğrultusunda eşyaların durumuna göre nasıl bir hizmet verileceği ve nasıl bir araç çıkacağı konusunda karar verilerek taşınma esnasında rahat bir hizmet sağlanır. Eşyaların bakılması her iki tarafın yararına olacaktır. Çünkü araştırmalar genel olarak eşyası bakıldıktan sonra taşınan kimselerin eşyası bakılmadan taşınanlara göre daha memnun kaldığını ve daha kaliteli bir hizmet aldığını göstermektedir.

göztepe evden eve nakliyat

Göztepe nakliye firmaları bünyesinde sigortalı güvence ve iş kalitesi ile rakiplerinden hep bir adım önde yer alan Ömeroğlu Göztepe nakliyat firması referanslarını ve nakliye hizmetlerini genişleterek faaliyet alanını genişletmiştir. Kadıköy Göztepe semti başta olmak üzere tüm İstanbul ve Türkiye’de 30 şubesi ile şehir içi ve şehirler arası nakliye ve depolama hizmetleri vermektedir.
Göztepe evden eveciler içerisindeki fark yaratan kadrosu ve çalışma sistemi ile taşımacılık sektörünün en iddialı firması olan Göztepe evden eve nakliyat, şehirler arası nakliye hizmetlerinde cazip fiyatlarla da taşınan kimselerin cazibe merkezi haline gelmiştir. Şehirler arası nakliye hizmet meşakkatli ve zor bir taşımacılık hizmetidir. Bunların yanında büyük bir güven de gerektiren bu hizmette Göztepe nakliye firması sigorta sözleşmesi verir ve taşınma parasını da iş bittikten sonra almaktadır. Bu sayede müşterilerine güven verme ve memnu bırakma gayesini harekete geçirmiş olur.
Nakliye hizmetlerinden en masraflı ve en güven gerektiren faaliyetlerden bir diğeri de eşya depolama hizmetidir. Eşyasını bir süreliğine depolamak isteyen insanlar ilk taşınma için, depolama yeri ve son taşınma olmak üzere toplamda 3 ayrı bileşenden oluşmak üzere teklif alır. Bu durumda fiyatların artmasına neden olur. Bu masraflı iş ayrıca büyük bir güvene tekabül etmektedir. Neden derseniz çünkü eşyalarını birkaç haftalığına veya aylığına nakliye firmasına teslim eder ve temiz bir şekilde korunmasını isterler. Bu bağlamda Ömeroğlu Göztepe eşya depolama firması geniş, ferah ve temiz depolama alanı ile eşyalarınızı saklamakta ve 7/ 24 kamera sistemi ile teknik ve takip izleme yapmaktadır.

göztepe nakliye firmaları

İletişim

0532 351 97 87
0216 388 49 00
0538 771 93 03