İdealtepe Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu İdealtepe nakliyat firması taşımacılık hizmetlerinde ilk olarak evin buluduğu adrese iki kişilik bir uzman ekip göndererek hem sizlerle yüz yüze bir görüşme yapar hem de eşyaları yerinde inceleyip çalışma sistemini bu ölçüde organize eder. İdealtepe nakliye firması tarafından gönderilen bu profesyonel ekip hem taşımadan önce hem de taşıma esnasında iş başında görev yapması nakliye hizmetlerinin güvenli hale gelmesine zemin hazırlar ve bu sayede eşyalarınız hiçbir sorun çıkmadan taşınmış olur.
Bu görüşme esnasında eğer olumlu bir sonuç çıkarsa müşteri ve İdealtepe nakliyat firması arasında bir mukavele imzalanarak iş garantisi ve sigortası sağlanır. Eşya incelemesi yapılmasının tek amacının fiyat belirlemek değil evin oda sayısı, eşyanın kaçıncı kattan taşınacağı ve nasıl bir hizmet gerekeceği belirlenerek sorunsuz bir çalışma yürütmektir.

idealtepe evden eve nakliyat

İdealtepe evden eve nakliyat firması, Maltepe bölgesinin bir numaralı firmalarından biri olup tecrübeli iş deneyimini teknolojik yeniliklerle birleştirerek rakiplerine emsal oluşturacak hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerin başında yüksek katlı asansör kullanımın yasak olduğu taşımalarda firmanın bünyeinde barındırmış olduğu asansör sistemi kurularak sizlere daha hızlı ve daha rahat bir hizmet verir. Öte yandan çelik kasa ve piyano gibi ağır eşyaların taşımında özel amalajlama ekipmanlarımız kullanılarak garantili bir iş yapılması sağlanır.
Yapmış olduğu tüm nakliye hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti kazanarak referans edilme sıklığını arttıran ve bu doğrultuda yoluna devam eden İdealtepe nakliyat firması hızlı bir büyüme sağlayarak geniş kitlelere ulaşmıştır.

İdealtepe nakliyat

Hizmetlerimiz
Şehirler arası nakliyat: Şehirler arası ev taşıma işlerinde müşterilerine samimi ve güvenilir hizmetleri sunan firmamız eşyaları kamyona yükledikten sonra müşteri ile bir mukavele imzalayıp sigorta poliçesini verir ve hiçbir aktarma yapmadan yola çıkar.
Eşya depolama: Nakliyat sektörünün en pahalı hizmetlerinden biri olan eşya depolama İdealtepe nakliyat ile artık daha ekonomik.

İdealtepe nakliyat, 1992 yılı itibari ile nakliye sektörüne adım atmış ve hızla gelişerek İstanbul Maltepe merkez olmak üzere Türkiyenin tüm bölgelerinde taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmiştir. Sizde rahat ve stressiz bir nakliye yapmak isterseniz gidebileceğiniz tek adres Ömeroğlu İdealtepe nakliyat firması olmalıdır.

İletişim: 0216 388 49 00
                   0532 351 97 87

İdealtepe Hakkında: İstanbul Maltepenin semtlerinden biri olan İdealtepe Mahallesi Küçükyalı ve Adatepe arsında yer alan güzide yerleşim yerlerinden biridir. Bölgenin yaşanılacak en ideal yerlerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir