Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerine büyük bir titizlikle devam eden kadıköy nakliyat daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine özenle hizmet vermektedir. Kadıköy nakliyat olarak başlıca verdiği hizmetler; evden eve nakliyat, bürodan büroya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, depolama hizmeti, paketleme hizmeti, şehirler arası nakliyat vs. Kadıköy nakliyat, müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda profesyonel, çözüme odaklı,planlı ve organize bir şekilde hareket ederek güvenilir hizmetler vermeyi amaçlar.
Kadıköy Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetlerinde planlı ve programlı çalışarak siz değerli müşterilerinize zamandan tasarruf ettirir. Daima müşteri memnuniyetini misyon edinerek hizmetlerine devam eden Kadıköy nakliyat firması profesyonel ekibi ve mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleriyle müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Kadıköy Nakliyat, Kadıköy ilçesinin en çok tercih edilen ve en çok referans gösterilen nakliye firması olarak şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri verir. Bölgede, kalitesi ve müşteri memnuniyeti misyonu ile her zaman rakip firmaların bir adım önünde yer almıştır. Kadıköy nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra taşınma günü evinize gelen ekip önce mobilyalarınızın tamamını paketler. Kırılacak cam eşyalarınız steril beyaz kağıtlarla sarılır. Antika eşyalarınız sarılarak uyun ebatlardaki kolilere yerleştirilir. Sökülecek dolaplar varsa sökülür ve sonra uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Beyaz eşyalar yerinden söküldükten sonra ebatlarına uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Avizeler yerlerinden sökülür ve paketlenir. Tüm eşyaların paketlenmesi bittikten sonra araca düzenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize geldikten sonra istediğiniz şekilde yerleştirilir. Sökülen dolapların montajı yapılır. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantısı yapıldıktan sonra taşınma işleminiz tamamlanmış olur.

Şehirler Arası Nakliyat

Ömeroğlu Kadıköy Nakliyat firmasına ait şehirler arası taşımacılıkta kapalı kasa olmak üzere kullanılan 3 kasa ve 1 tır bulunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde belirlenen adrese en uygun ve en erken vakitte ulaşmak üzere kamyonda iki şoför yer almaktadır. Hiçbir kırılma ve kaybolmaya maruz kalmadan güvenilir bir şekilde yapıla bu hizmetin fiyatları yol mesafesine ve eşyaların durumuna göre değişmektedir.

Her taşınma hizmetine aynı itinayı ve özeni gözteren Kadıköy Nakliyat firması nakliye sektöründe yoluna hız kesmeden emin adımlarla devam etmektedir.  Kadıköy Nakliyat olarak daima planlı çalışan firma çalışma prensiplerinden hiçbir zaman taviz vermemiştir. 
 
Kadıköy Nakliyat Kadıköy Nakliye Kadıköy Evden Eve Nakliyat Kadıköy Nakliye Firmaları Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları Kadıköy Nakliye Fiyatları Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

(0216) 388 49 00

0532 351 97 87

EMAİL: info@omerogluevdeneve.com

WEB: www.omerogluevdeneve.com