kadıköy nakliyat

KADIKÖY Evden Eve Nakliyat Firması

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerini tecrübeli kadrosu eşliğinde uzun yıllardan beridir sürdürmekte olan ÖMEROĞLU NAKLİYAT şirketi Suadiye mahallesindeki ofisiyle müşterilerini karşılamaktadır. Bu iş yerinde gerek hizmet detayları gerek çalışma koşulları konuşularak müşterilere güven verilmektedir. Sizler de Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinden ÖMEROĞLU ile faydalanmak istiyorsanız hemen Suadiye, Bağdat Cd. No:407’ ye uğrayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliye firması Ömeroğlu şirketinin bir alt kuruluşu olarak Kadıköy’de faaliyet vermektedir. Kadıköy başta olmak üzere yakın ilçelere nakliye hizmeti sunuyor. Sunulan bu hizmetlerin kalitesinden söz etmek absürt olsa da nasıl bir hizmet ile Kadıköy nakliyat firması bugün çevresindeki nakliye firmalarına nazaran daha fazla tercih ediliyor? Gelin hep birlikte görelim.

Kadıköy Ev Taşıma Süreci

İlk olarak kararlaştırılan tarihte firma ekibi evinize gelerek eşyalarınızın tamamını paketliyor. Büyük eşyalar patpatlarla sarılırken küçük eşyalar yani ufak tefek kırılacak eşyalar kağıtlarla sarılıp karton kolilere yerleştirilmektedir.

Paketleme işleminin ardından dolapların de-monte edilme işlemine geldik. Ekipte bulunan marangoz vasıtasıyla tüm gardolaplarınız dikkatle sökülerek muhafaza edilmektedir.

Sıra geldi taşımaya!!!

Taşımayı genellikle 5 kişilik nakliye ekibi birlikte yapar. Taşıma sırasında mümkün olduğu kadar dikkatli davranılır. Titizlik ön planda tutulur. Kamyona getirilen eşyalar kamyonda da mümkün mertebe nizami bir şekilde istiflenir.

Kamyon yeni evinize vardıktan sonra tüm eşyalarınız sizin direktifleriniz doğrultusunda odalara taşınarak yerleştirilir. Dolaplarınız kurulur, avizeleriniz takılır, beyaz eşyalarınızın kurulumu gerçekleştirilir. Eşyalarınız düzenli bir şekilde yerleştirilip oturma vaziyeti sağlandıktan sonra taşınma süreciniz bitmiş olur. GÜLE GÜLE OTURUN!!!

Yukarıda anlatılanlar en genel nakliye sürecidir. Ofis ve kurum taşıma işlemi ile depolama işlemleri için ise biraz daha farklı yöntemler uygulanmaktadır. Sizler de Kadıköy evden eve nakliyat firmasının taşıma yöntemini beğendiyseniz ve aklınıza takılan sorularınız varsa hemen Suadiye’deki ofisimize uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir