Kayışdağı Nakliyat

Güvenilir bir nakliye firmasına mı ihtiyacınız var? Tam yerine geldiniz. Ömeroğlu Kayışdağı Nakliyat firması sizlere sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ve uzman kadrosu ile bölgenin en güvenilir firması konumundadır. Sektöründe taşıdığı yetki belgeleri ile kurumsal bir firma olan ve gereken tüm iş teminatını çalışmalarına yansıtan firma, taşımanın her anında müşterilerine dürüst davranışlar gösterir.

kayışdağı evden eve nakliye

Kayışdağı nakliyat firmasının çalışma tarzı, planlı ve entegre bir şekilde gerçekleşir. Çalışma ekibinin özverili hizmetleriyle müşteri memnuniyetini arttıran bir profile sahip olan firmanın ilkeleri arasında her zaman müşteri kazanma gayesi vardır. Gerçekten rakiplerine oranla çok avantajlı ve cazip fiyatlarla dikkat çeken nakliye firmamıza gözünüz arkada kalmadan güvenebilirsiniz. Bu güven teminatının arkasında yatan en önemli etkenin Kayışdağı nakliye firması tarafından müşterilerine sağlana sigortalama hizmetidir. Bu hizmet taşıma zamanından önce size bir sigorta poliçesi verilerek sağlanır.
Her e taşımasında kullandığı yeni patpatlarla eşyalarınızı özenle paketleyen ekibimiz, mutfaktaki bardak ve tabaklarınızı temiz beyaz kağıtlara sararak hijyenik bir hizmet sağlar. Marangozcu ustamız dolapları söker, elektrikçimiz ise avizeleri ve beyaz eşyaları gerekli bağlantılardan ayırdıktan sonra paketlemesini yapar.
Biz Kayışdağı evden eve nakliye olarak gerçekten bölgenin en titiz nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. Size özel indirim paketleri sunan firmamız birinci sınıf işçi kalitesi ile rakip firmalara emsal oluşturan hizmetler vermekteyiz. Firmamız günümüz teknolojisine uygun gerekli donanıma ve profesyonel kadroya sahiptir. Modern taşıt araçları ile şehir içi şehirler arası hizmet veren Kayışdağı nakliyat firmamız ile taşınmak ilk tercihleriniz arasında olmalıdır.

kayışdağı nakliyat

Hizmetler

Sigortalı taşıma
Evden eve nakliyat
Eşya depolama
Antika eşya taşımacılığı
Piyano ve Çelik kasa taşımacılığı
Ofis, Fuar, Banka ve Villa taşımacılığı

kayışdağı nakliyat

İletişim

0532 351 97 87
0216 388 49 00

Adres

Atatürk caddesş Selamoğlu Pasajı No:32 Küçükyalı/MALTEPE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir