Küçükbakkalköy Nakliyat

Küçükbakkaköy nakliyat Ataşehir’de profesyonel hizmetleri vermektedir. Bölgede ev,ofis ve villa taşımacılığı hizmetleri gerçekleştiren en köklü ve en kaliteli firmaların başında yer almaktadır. Evleriniz güvenle ve özenle en uygun fiyatlarda taşınmaktadır. Cebinize ve eşyalara zarar gelmeden eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sağlayan 6 nakliye aracı, günümüz şartlarına uygun teknolojik donanımı ve uzman kadrosu ile bölgede 20 yıllık tecrübesi ile rakiplerinin hep bir adım önündedir.
Küçükbakkalköy nakliyat evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine ücretsiz ekspertiz, sigortalama ve ambalajlama hizmetleri vermektedir. Eşya depolama hizmetinde hijyen ve güven açısından kaliteli mekanlarda eşyalarınızı depolayan firmamız kameralar ile de günün her saatinde izleme yapmaktadır. Şehirler arası nakliyeler de her türlü belgeye sahip firmamız yolda oluşabilecek eşya kırılmalarına karşı da sorumluluk üstlenmektedir. Verdiği sigortacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız size kaygı yaratmadan taşınır.-

küçükbakkalöy nakliyat
Ömeroğlu Küçükbakkalköy nakliye tüm marangozluk gerektiren monte de monte işlemlerinde sizlere hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlerde usta ekibiyle temiz bir iş sağlayan firma müşterilerini yaptığı çalışmalarla hep memnun etmiştir.
Küçükbakkalköy ile taşınmak tüm sorunlara tek çözümdür. İşimizi özenle ve güvenle yapıyoruz.

İletişim

0532 351 97 87 — 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir