Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

KÜÇÜKYALI NAKLİYAT İlk olarak Maltepe Küçükyalı semtinde hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği güvenilir ve kaliteli hizmetler doğrultusunda müşteri kitlesini arttırarak İstanbul’un tüm semtlerinde çalışma imkânı yakalamıştır. Her zaman evden eve nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteli, titiz ve planlı hizmetler vermeyi hedeflemiştir. Başlıca verdiği hizmetler; evden eve nakliyat, bürodan büroya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, depolama hizmeti, paketleme hizmeti, şehirler arası nakliyat vs.

Küçükyalı Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetlerinde planlı ve programlı çalışarak siz değerli müşterilerinize zamandan tasarruf ettirir. Daima müşteri memnuniyetini misyon edinerek hizmetlerine devam eden Küçükyalı nakliyat firması profesyonel ekibi ve mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleriyle müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır.Küçükyalı nakliye firmasıyla anlaştıktan sonra taşınma günü evinize gelen ekip önce mobilyalarınızın tamamını paketler. Kırılacak cam eşyalarınız steril beyaz kağıtlarla sarılır. Antika eşyalarınız sarılarak uyun ebatlardaki kolilere yerleştirilir. Sökülecek dolaplar varsa sökülür ve sonra uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Beyaz eşyalar yerinden söküldükten sonra ebatlarına uygun ambalajlama malzemesiyle sarılır. Avizeler yerlerinden sökülür ve paketlenir. Tüm eşyaların paketlenmesi bittikten sonra araca düzenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize geldikten sonra istediğiniz şekilde yerleştirilir. Sökülen dolapların montajı yapılır. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantısı yapıldıktan sonra taşınma işleminiz tamamlanmış olur.

Her evden eve nakliyat, depolama, paketleme hizmetine aynı özeni göstererek çalışan Küçükyalı nakliyat firması evden eve nakliyat sektörünün lider firması haline gelmiştir. Bu zamana kadar müşterilerinin tavsiyeleriyle yoğun bir şekilde çalışan Küçükyalı evden eve nakliyat firması emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

küçükyalı nakliyatküçükyalı nakliye

 

küçükyalı nakliye firmaları

Küçükyalı Nakliyat Küçükyalı Nakliye Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Küçükyalı Nakliye Firmaları Küçükyalı Nakliye Fiyatları Küçükyalı Nakliyeciler