Kurtköy evden eve nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Pendik Kurtköy semtinde nakliyat ve depolama faaliyetleri ambalajlama, paketleme, monte de monte hizmetleri ile Ömeroğlu Kurtköy evden eve nakliyat güvencesi altında profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ev taşıma hizmetinin yanında ofis, büro, villa ve asansörlü nakliye hizmetleri de vermektedir. Firma bünyesinde yer alan son model kapalı kasa nakliye araçları ve kaliteli malzeme donanımı,tüm taşınma ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Daima planlı ve titiz çalışmaya önem veren Kurtköy evden eve nakliyat firması, hizmetlerinde kaliteli ve titiz hizmetler vererek nakliye sektöründe lider firmalar arasında yer almıştır.  Kurtköy evden eve nakliyat firması yenilikçi bir firma olup zamanla gelişerek İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet verme imkânı yakalamıştır.

Kurtköy Nakliyat Hizmetleri

  • Evden eve nakliyat
  • Eşya depolama
  • Şehirler arası nakliyat
  • Parsiyel (Parça) eşya taşıma
  • Ofis, büro ve villa taşıma
  • Fabrika ve Banka taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat

İnsanlar evlerini taşımaya karar verdikten sonra ister istemez kaygı yaşamaktadır. Bu kaygıların başında özellikle zorlukla para biriktirip yeni aldığı eşyalarının kırılmasından veya çizilmesinden duyduğu korku yer almaktadır. Bu yüzden tecrübeli iş gücü olan ve profesyonel hizmetler veren nakliye firmaları aramaktadır. Bu tür firmalara ulaşabilmek için özellikle daha önceden taşınmış insanların tecrübelerini dikkate alarak tavsiye ettikleri firmalarla iletişime geçmek mağduriyete düşme durumunu büyük ölçüde azaltmaktadır. Ömeroğlu Kurtköy evden eve nakliye firması Kurtköy semtinin en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen nakliye firmasıdır. Kurtköy evden eve nakliyat firması nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu sebeple de bu zamana kadar müşterilerine istedikleri kalitede hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. 

Evden eve nakliye çalışma sistemi:
1) Ömeroğlu nakliye firması ile anlaştıktan sonra eve ücretsiz 2 kişilik bir eksper gönderilir.
2 ) Eksper eşyaların incelemesini yaptıktan sonra kaç kişiilik ekip geleceği ve nasıl, ne kadar malzeme gerektiği belirlenir.
3) Eşyanın taşınacağı gün nakliye aracı ve çalışma ekibi eve gelir.
4) Salon takımı, çocuk odası ve yatak odasındaki kaba eşyalarınız kalın patpatlarla sarılır. Dolaplarınızın de montesi yapılır. Beyaz eşya ve avizelerin bağlantıları sökülür. Tüm bu işlemlerden sonra eşyalar araca nakledilip diğer eve geçilir.
5) Araç eşyanın taşınacağı adrese ulaştıktan sonra eşyalar evde aynı oturma vaziyetine getirilip gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra hizmet tamamlanır.
6) Son olarak ödeme işlemi peşin olarak elden yapılır.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde güven çok önemlidir.Zaman açısından diğer hizmetlere göre daha uzun süreçli olduğundan güvenilir ve popüler firmalarla çalışmak önemlidir. Bir diğer önemli faktör ise fiyatlardır. Depolama fiyatları yüksek olduğundan insanlar kendi ekonomilerine uygun firmaları tercih etmektedir. Bu bağlamda Ömeroğlu Kurtköy evden eve nakliyat firması hem ekonomik açıdan hem de kalite açısından diğer firmalara oranla daha uygundur. Firmaya ait 8 depolama merkezi bulunup bunlardan 1 tanesi Pendik’ te yer almaktadır. Depolama alanı son derece güvenilir olup her gün dezenfekte edilmektedir. Eşyalar depolara yerleştirilmeden önce her türlü ambalajlama, kolileme ve paketleme işlemlerinden geçirildikten sonra düzgünce yerleştirilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat

Ömeroğlu Kurtköy evden eve nakliyat firmasına ait şehirler arası taşımacılıkta kapalı kasa olmak üzere kullanılan 3 kasa ve 1 tır bulunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde belirlenen adrese en uygun ve en erken vakitte ulaşmak üzere kamyonda iki şoför yer almaktadır. Hiçbir kırılma ve kaybolmaya maruz kalmadan güvenilir bir şekilde yapıla bu hizmetin fiyatları yol mesafesine ve eşyaların durumuna göre değişmektedir.

Parsiyel (Parça) Eşya Taşıma

İnsanlar bazen bir veya birkaç parça eşyasını bir yere göndermek veya yeni evine taşımak isterler. Parsiyel eşya taşıma da bu insanların ihtiyaçlarına karşılık verecek nitelikte bir hizmettir. Bu hizmet şehir içi veya şehirler arası olabilmektedir. Genellikle elbise, bisiklet gibi hafif eşyaların ya da piyano ve çelik kasa gibi ağır eşyaların taşınması talebinde bulunulur. Ömeroğlu Kurtköy evden eve nakliyat bu bağlamda az miktardaki eşyaları en makul fiyatta ve yüksek kalitede taşımaktadır. Eşyalar firma tarafından gerekli paketlemeleri yapılıp taşınmaktadır.
Ömeroğlu taşımacılık firmasının tecrübeli, profesyonel kadrosu ve tam donanımlı malzeme ekipmanları ile Kurtköy evden eve nakliye hizmeti almak için sitedeki numaralardan irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

(0216) 388 49 00

0532 351 97 87

EMAİL: info@omerogluevdeneve.com

WEB: www.omerogluevdeneve.com