Maltepe Evden Eve Nakliyat

 

Maltepe evden eve nakliyat firması olan Ömeroğlu Nakliye, 1990 yılında taşıma sektörüne atılıp Maltepe bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri kitlesinin büyük çoğunluğunu Maltepe ve çevresinde oluşturan Maltepe evden eve nakliye firması yenilikçi bir firma olup zamanla gelişerek İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet verme imkânı yakalamıştır. Başlıca verdiği hizmetler; evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, şehir içi-şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat, piyano taşımacılığı, çelik kasa taşımacılığı, eşya depolama vs. şeklindedir.

maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir

Maltepe nakliye firması evden eve nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu sebeple de bu zamana kadar müşterilerine istedikleri kalitede hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Maltepe evden eve nakliyat firması öncelikle gerekli paketleme, montaj malzemeleri ve araç(kamyon, kamyonet, vs.) için ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek evinize bir eksper gönderir. Eksper eşyaları yerinde tespit edip gereken makul fiyatı size sunuyor.

Taşınma günü tespit edilen araç ve malzemelerle birlikte profesyonel elemanlar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı elemanlar) evinize geliyorlar ve taşınma işleminiz fiilen başlamış oluyor. Elemanlar öncelikle eşyalarınızın tamamını paketliyorlar. Sökülecek olan dolaplar varsa eğer marangoz bu dolapları söküp paketliyor. Beyaz eşyalarınız tesisatçı tarafından yerinden sökülüp paketleniyor.

Avizeleriniz elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra eşyalar itinalı bir şekilde taşınmaya başlıyor. Eşyalar kamyona düzgün bir şekilde yerleştirilip tüm eşyalar taşındıktan sonra yeni evinize gitmek üzere kamyon harekete geçiyor. Yeni evinize geldikten sonra eşyalarınız Maltepe evden eve nakliye firması uzman ekibi tarafından dikkatli şekilde taşınıyor. Dolapların montajı, beyaz eşyaların, avizelerin bağlantıları ve eşyaların yerleştirilme işlemi bittikten sonra taşınma işleminiz tamamlanmış oluyor

Maltepe Nakliye Firmamız Özelinde

Daima planlı ve titiz çalışmaya önem veren nakliye firması, taşımacılık hizmetlerinde kaliteli ve titiz hizmetler vererek nakliye sektöründe lider firmalar arasında yer almıştır. Maltepe evden eve nakliyat firması olarak Maltepe’de bulunan tüm semtlere aynı hizmet verilmektedir. İdealtepe evden eve nakliyat, küçükyalı evden eve nakliyat, zümrütevler evden eve nakliyat hizmetlerimiz bu semtlerden hizmet verilenlerden sadece bir kaçıdır. Tüm semtlere istenilen hizmet, uzman ekiplerimizle birlikte siz müşterilerimizi memnun edecek şekilde gerçekleşmektedir. 

maltepe

Her taşınma hizmetine aynı itinayı ve özeni gösteren Maltepe evden eve nakliyat firması nakliye sektöründe yoluna hız kesmeden emin adımlarla devam etmektedir. Maltepe’nin yanında tüm İstanbul semtlerinde hizmet vererek büyük müşteri kitlesine ulaşan Maltepe nakliyat, Türkiye genelinde Ömeroğlu Nakliyat adıyla hizmetlerine devam etmektedir.

ömeroğlu nakliyat kamyonlar     

Daha ayrıntılı bilgi almak için diğer bir internet sayfamız olan Ömeroğlu Taşımacılık web sitemizi ziyaret ediniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

(0216) 388 49 00

0532 351 97 87

EMAİL: info@omerogluevdeneve.com

WEB: www.omerogluevdeneve.com