maltepe nakliyat firmalari

Maltepe Nakliyat

Anadolu yakasında bulunan ve Marmara denizine kıyısı olan Maltepe ilçesi kentsel dönüşümün başlaması ile lojistik hizmetlerinin bölgede yaygınlaşması Ömeroğlu Maltepe nakliyat hizmetlerinin burada yoğunlaşmasını sağlamıştır. Merkezi Küçükyalı Mahallesi’nde olan Maltepe nakliyat, 1990 yılında Yunus Ömeroğlu tarafından hizmete açılmıştır. Hizmete başladığı günden itibaren çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten firma özellikle profesyonel çalışma ekibi ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer almıştır.

maltepe nakliyat
Maltepe evden eve nakliyat olarak 7/24 saat hizmet veren deneyimli kadrosu ile eşya taşımacılık hizmetleri, çağın teknolojisine ve müşterilerin taleplerine uygun olarak sistemli bir şekilde yapılır. Tecrübe ve iş birliğini birbirine uyarlayarak çalışan Maltepe nakliyat çalışanları müşterileri ile samimi diyaloglar kurar. Eşya taşıma hizmetini taşıma öncesi, taşıma sırası ve sonrası olarak üç aşamada yürüten Maltepe nakliyat firması ilk olarak ücretsiz bir eksper ekibi gönderip eşyaların analiz edilmesinin sağlar. Bu inceleme neticesinde nasıl bir hizmet verileceği konusunda görüşme yapılarak taşıma işleminin sorunsuz geçmesine olanak sağlanır. İkinci aşama ise taşınma esnasıdır. Bu esnada evdeki bütün mobilyalar, beyaz eşyalar ambalajlanır, dolaplar ve avizeler sökülüp kamyona yüklenip diğer eve gitmek için yola çıkar. Son aşamada ise eşyalar diğer evdeki gibi aynı oturma vaziyetine getirilir, dolap,avize ve beyaz eşyaların bağlantıları yapılarak iş tamamlanmış olur. İşin sonunda ödeme peşin olarak yapılır.

maltepe evden eve nakliyat
Çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten Maltepe nakliye, müşterilerine sigortalı hizmetler sağlayarak eşyanın en ufak bir zarar görmesi durumunda eşyanın onarılarak veya yenisi temin edilerek müşterilerini mağdur etmemeye özen gösterir. Bu sigorta hizmeti eksperle görüşme yaptığınız gün size verilen sigorta poliçesi ile sağlanır.
Sigortalı taşımacılık hizmetlerinin yanında şehirler arası nakliye hizmeti de veren Maltepe nakliyat firması şehrler arası taşımacılık hizmetinde tğm Türkiye’ye eşya taşımaktadır. Bu hizmeti sizin şahsa özel ve parça eşya olarak iki şekilde gerçekleştirmektedir. Şahsınıza özel bir araç çıkarmak isterseniz yüksek fiyat, parça eşya olarak hizmet alırsanız düşük fiyatlar önünüze çıkacaktır.

maltepe nakliye
Eşya depolama hizmetleri de veren firmaya ait geniş bir depolama alanı bulunmaktadır. Hijyen açısından son derece iyi olan yer özellikle kameralar ile 7/24 saat izlenmektedir. Fiyatları genel olarak diğer hizmetlere göre yüksek olan eşya depolama eşyanın kaldığı süreye bağlı olarak ücretlendirilmektedir.
Yukarıda belirtilen hizmetlerden yararlanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.
İletişim: 0532 351 97 87– 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir