Maltepe Nakliye Firmaları

Maltepe Nakliye Firmaları

Son yıllarda büyük bir hareketlilik içerisine giren nakliyat sektörü kentsel dönüşüm faaliyetlerinin ve nüfusun hızla artması ile önemli gelişmeler kat etmiştir. Konut yenileme çalışmalarının ilk başladığı yerlerden biri de Maltepedir. Bu bölgede taşımacılık hizmetleri veren Maltepe nakliye firmaları içerisinde önemli yere sahip Ömeroğlu Maltepe nakliyat firması kurulduğu 1990 yılından itibaren müşterilerine verdiği hizmetler arasında ev, ofis,villa ve şehirler arası nakliye etkinlikleri yer almaktadır. Bu hizmetler profesyonel kadrolar tarafından itina ile uygun fiyatlarda yapılmaktadır. Ömeroğlu nakliyat firması başta olmak üzere Maltepe nakliye firmaları genel olarak İstanbul’un tüm semtlerinde hizmetler vermektedir.

maltepe nakliye firmaları

Hizmet Bölgeleri

Gülsuyu Nakliyat
Fındıklı Nakliyat
Zümrütevler Nakliyat
Esenkent Nakliyat

Gülsuyu Nakliyat

İstanbul’un Balkonu olarak adlandırılan ve Maltepe’de bulunan Gülsuyu Mahallesi kentsel dönüşüm faaliyetlerinin başlaması halkı nakliye firmaları arayışı içine sokmuştur. Bölgenin en iddialı firmalarından biri olan Ömeroğlu Gülsuyu nakliyat firması yaz mevsimine özel kampanyalar ile müşterilerine uygun fiyatlarda taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetlerin başında evden eve nakliyat, eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca devlet memurlarına ve emeklilere özel %15’e varan fırsatlar sunan Gülsuyu nakliyat rakiplerini geride bırakarak sadece bölgenin değil İstanbul’un en önemli firmalarının başında yer almaktadır.

gülsuyu nakliyat

Fındıklı Nakliyat

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ve Maltepe’nin 18 mahallesinden biri olan Fındıklı, konum olarak Yeditepe Üniversitesi’nin batısında yer almaktadır. Sürekli artan nüfusu ile taşımacılık hizmetlerinin yoğunlaştığı yerlerin başında gelmektedir. Bölgenin en güçlü firmalarından bir olan Ömeroğlu Fındıklı nakliyat kaliteli ve güvenilir iş teminatı ile müştei memnuniyetini misyon edinerek bölgenin en çok tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Fındıklı nakliyat Maltepe Küçükyalı da bulunan yazıhanesi ile müşterileriyle yüz yüze görüşme imkanı sağlamaktadır. Bu görüşmeler müşteriler ile samimi ilişkiler kurulmasına olanak sağlayarak nakliye hizmetlerinin güvenilir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Esenkent Nakliyat

Maltepe’nin sınırları içerisinde yer alan Esenkent Mahallesi 1.Askeri Dikimevi ve Gülsuyu bölgeleri arasında yer almaktadır. Maltepe’nin tüm semtlerinde olduğu gibi bu semtinde de hizmet veren Esenkent nakliyat geniş araç filosu, profesyonel kadrosu ve teknolojiyle birleşen ve her gün yenilenen ekipmanları ile evden eve taşımacılık hizmetleri vermektedir. Eşyaları tamamen saran Esenkent nakliyat size hiçbir zahmet vermeden taşımacılık hizmetleri gerçekleştirir.

Zümrütevler Nakliyat

Ömeroğlu nakliyat tarafından kurulan ve Maltepe bölgesinde faaliyetlerine başlayan Zümrütevler evden eve nakliyat firması envanterinde bulunan özel nakliye ekipmanları ve yük asansörü ile hizmette kusursuz, kolay ve güvenilir hizmetler vermektedir. Uygun fiyat ve müşteri farkı gözetmeksizin, gereken her türlü kaliteyi işlerine yansıtan Zümrütevler evden eve nakliyat Maltepe ilçesinin tercih edilen firmalarının başında yer almaktadır.

fındıklı nakliyat
Hizmetler

Evden eve nakliyat
Şehirler arası nakliyat
Eşya depolama
Sigortalı taşımacılık
Garantili nakliyat
Şehirler arası nakliyat
Ambalajlama ve Paketleme

ÖMEROĞLU Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres
Atatürk Caddesi Selamoğlu Pasajı No:32 Küçükyalı/MALTEPE

İrtibat Numaraları
0532 351 97 87– 0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir