maltepe şehirler arası nakliyat ömeroğlu

Maltepe Şehirler Arası Nakliyat

Maltepe nakliyat 1990 yılında kurulduğunda ilk başlarda sadece popülerliği nedeni ile evden eve nakliyat hizmeti vermekteydi. Zamanla değişik sebeplerden ötürü şehirler arası göçün artması ile şehirler arası nakliyat hizmeti yaygınlaşmaya başladı. Maltepe şehirler arası nakliyat ismiyle hizmet vermeye başlayan firma vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle müşterilerinin güvenini daima kazanabilmiştir. Elbette uzun mesafelerdeki taşınmalarda eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmaya sonuna kadar güvenmeniz ve sunduğu hizmetten de emin olmanız gerekir. Bu konuda Maltepe evden eve nakliyat oldukça tecrübeli olduğu için gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Maltepe nakliye, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sigortalı bir hizmet sunarak müşterilerinin stressiz ve gönül rahatlığı ile taşınmalarına olanak sağlamaktadır. Bugüne kadar hiçbir şekilde (yaklaşık 23 yıl) şikayet almayan maltepe şehirler arası evden eve nakliyat firması müşteri memnuniyetine çok özen göstermektedir. “Farkımız memnuniyetinizdir” sloganıyla çalışan firma ekibi içerisindeki uyum daima müşterileri tarafından anlaşılmış ve takdir toplamıştır. Ekip içindeki her eleman farklı alanlarda uzmanlaşmış ve herhangi bir taşınmada gereken tüm ev işlerinizi halledebilmektedir. Tesisat, elektrik ve marangozculuk hizmetleri ile hiçbir şekilde ek bir hizmet almanıza gerek dahi kalmayacaktır.

maltepe şehirler arası nakliyat firmaları istanbul

Şehirler arası taşınmalarda profesyonel ve köklü firmalar tarafından hizmet alınmadığı sürece risk maksimum düzeydedir. Piyasadaki tecrübesiz ekiplerden oluşan firmalar sigorta yapmamakta ve taşınmak zorunda olan birçok kişiyi maddi ve manevi zarara uğratabilmektedir. Maltepe şehirler arası nakliyat firmaları arasında tecrübeli ve dinamik kadrosu ile maltepe nakliyat, minimum ve hatta çoğu zaman 0 riskle hizmet sunmaktadır. Firma müşterilerine önem verdiği gibi ekip çalışanlarına da bir hayli önem vermektedir. Daima tecrübeli ve sabit elemanlarla çalışarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Maltepe şehirler arası nakliye firması ile taşınma kararı aldıktan sonra ücretsiz ve zamanında sunulan ekspertiz hizmeti ile daha sağlıklı bir taşınma gerçekleşir. Eksper vasıtasıyla eşyalarınızın durumu belirlenir ve bu ölçüde ambalajlama malzemesi temini yapılır. Şehirler arası nakliyede daha geniş ve yüksek araçlar kullanılarak uzun mesafede rahat bir taşınmanın gerçekleşmesi hedeflenir. Taşınma tarihi geldiğinde eşyalarınızın tamamı paketlenerek kamyona düzgünce yerleştirilir. (Paketleme detaylarını web sayfasından dilerseniz de firma irtibat numaraları vasıtasıyla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.) Tahmini sürede evinize varıldığında tüm eşyalarınız profesyonel nakliye ekibi tarafından evinize taşınır, yerleştirilir ve dolaplarınızın kurulumu yapıldıktan sonra nakliye işlemi tamamlanmış olur.

Maltepe şehirler arası nakliyat fiyatları başta mesafeye ve daha sonra eşya miktarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi yapılırken her türlü ayrıntı göz önünde bulundurulur. (kat durumu,asansör durumu, kamyonun binaya yanaşma mesafesi vs.)
Maltepe evden eve nakliyat firması ile taşınmak ve hemen randevunuzu almak istiyorsanız iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm soruları whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir