Pendik Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü; günümüz işsizlik sorunu göz önüne alındığında, iş olanakları bakımından geniş bir alana sahip olması ve kentsel dönüşümün başlaması, akabinde inşaat sektörünün hızlı bir hareket içine girmesi bu bölgede Pendik evden eve nakliyat firmaları açısından ekonomi kaynağı olmuştur.

Pendik evden eve nakliyat firmaları içerisinde gerek araç gereç donanımı gerekse profesyonel ekip tecrübesinin bir bütün içinde organize etmesi ile sektöründe fark yaratan Ömeroğlu Pendik nakliyat firması verdiği hizmetlerle hedef kitlelerin odak noktası haline gelmiştir.

Pendik nakliyat olarak 1990 yılından itibaren sürekli bir gelişim içerisinde hızla bir büyüme gerçekleştiren Ömeroğlu nakliyat, sahip olduğu geniş araç filosu ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeye devam ediyor.

Pendik nakliyat firması olarak; filosunda bulundurduğu kamyonlar, kamyonetler ve ekspertiz aracı ile müşterilerin eşyalarına uygun, sorunsuz ve sağlıklı hizmetler veren Ömeroğlu nakliyat firması müşteri memnuniyetine her zaman ehemmiyet gösterir.

Pendik nakliyat firmaları tarafından genel olarak eşya taşımaya gelmeden önce bir ekspertiz aracılığı ile eşyaların kontrolü için taşımadan önce bir eksper gönderilip, evde bir inceleme yaparak ne kadar koli, bant gerektiği, nasıl bir ambalaj ve paketleme yapılacağı ve kaç kişi ile gelineceği gibi konularda ön inceleme yapılması, taşıma işleminin kolay geçmesini ve kaliteli, güvenilir bir hizmet verilmesini sağlar.

Pendik evden eve nakliyat ekibi olarak eşya taşırken; cam bardak ve tabakları beyaz kağıtlarla sarar, dolaplar, beyaz eşyalar ve avizeler ustalar tarafından sökülür, bütün eşyalar a’dan z’ye kadar paketlenip kamyona uygun bir şekilde istif yapıldıktan sonra arabaya yerleştirilip diğer eve gitmek için aracımız yola çıkar. Araç eve ulaştığında eşyalar müşterinin istekleri doğrultusunda odalara yerleştirilir, dolaplar kurulur, avizeler takılır ve beyaz eşyalar kurulduktan sonra taşıma işlemi sona erer.

Ömeroğlu Nakliyat grubu yılların getirdiği birikimle önemli eksperyanslar kazanıp, müşteri memnuniyetini gözeten ve belirlediği misyonlar doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen bir vizyon izleyerek evden eve nakliyat firmaları arasında lider bir firma haline gelmiştir.

PENDİK Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Orta Mahallesi, 50. Yıl Cd. No:26, 34896 Pendik/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

(0216) 388 49 00

0532 351 97 87

EMAİL: info@omerogluevdeneve.com

WEB: www.omerogluevdeneve.com