pendik evden eve nakliyat ve depolama

Pendik Nakliyat

Taşımacılık sektörü, İstanbul’ un artan nüfusu ve kentsel dönüşüm çalışmalarıyla adeta yeni döneme girmiştir. Özellikle bu dönemde eski binaların yıkılması, yerlerine yenilerinin inşa edilmesiyle insanlar sürekli olarak  taşınmaktadır. Nakliyat sektörü içerisinde yer alan bu taşınmalar nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet ortamı yaratmıştır. Bu ortamdan en çok etkilenen ilçelerden biri de Pendik’tir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Pendik’te, halkın çoğu nakliye ihtiyacını karşılamak için bir taşımacılık firması aramaktadır. Bu bağlamda bölgede etkin faaliyet gösteren Pendik nakliyat, halkın tüm nakliye ve depolama işlerinde her zaman hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. 1990 yılında Yunus Ömeroğlu tarafından kurulan Pendik nakliyat firması, kendini sürekli olarak geliştiren ve genişleten köklü bir firmadır.

pendik evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat ile alınan hizmetlerin çoğu karşılıklı telefon görüşmesi ile olmaktadır. Telefon dışında müşteriler ile yüz yüze görüşme yapılarak da nakliye hizmet alınır. Yüz yüze görüşme telefon görüşmesinden daha sağlıklı bir iletişim sağlayarak taşınma hizmetinin daha güvenilir olmasına vesile olur. Pendik nakliyat için önemli olanın koşulsuz müşteri hoşnutluğu ve titiz bir hizmet sağlanmasıdır. Bu memnuniyeti her zaman sağlayarak müşteri kapasitesini ve referanslarını arttırmış, Pendik ilçesinin en tanınmış firmalarının başında yer almıştır.
Pendik nakliye; 20 kişilik ekibi, 6 aracı, depolama alanı ve yük asansörü ile müşterilere özel ve kaliteli bir nakliye hizmeti verir. Eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleri ile paketler. Koltuk takımı, beyaz eşya ve mobilya takımlarınızı özel dayanıklı kılıflarla sarar. Porselen takımlarınızı, tabak ve bardaklarınızı da beyaz graft kağıtlarla sararak eşyaların en ufak bir zarar görmesine neden olabilecek tüm ihtimalleri ortadan kaldırır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik, nüfusu yoğun olan ilçelerden biridir. Bu yoğunluk içerisinde yeni evlenen çiftler, yeni ev alan aileler veya kiracılar bir yerden bir yere taşınmak isterler. Bu durumda nakliye hizmetini almak için evden eve nakliyecileri araştırırlar. Bu bakımdan Pendik evden eve nakliyat firmaları, bu ihtiyaç sahibi insanların taleplerini karşılamak için 7/24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Bu firmaların içinde verdiği hizmetlerle hep bir adım önde olan Pendik nakliyat rakiplerine emsal oluşturmaktadır.

pendik nakliye

Pendik Evden Eve Nakliye Fiyatları

Pendik’te ki bu rekabet ortamı nakliye firmalarının iştahını kabartmaktadır. Bu rekabet ortamından en çok etkilenen de nakliye fiyatlarıdır. Sektörde birçok nakliyeci iş kazanmak amacı ile standartların çok altında veya çok üstünde bir fiyat politikası uygulayarak haksız kazanç sağlıyor. Nakliye fiyatları arasındaki bu orantısızlığı gören müşterilerin de firmalara olan güveni azalmaktadır. Bu güvenin azalmasında da bu fiyatlarla iş yapan firmaların verdiği düşük kalitede hizmet ve insanların mağduriyet durumu. Pendik evden eve nakliye fiyatları arasındaki bu durum taşımacılık hizmetini insanlar için korkulu bir hale getirdi.

Pendik Şehirler Arası Nakliyat

Nakliye sektörünün en önemli hizmetlerinden biri de şehirler arası taşımacılıktır. Özel bir çalışma ve disiplin gerektiren bu hizmet ayrıca güven açısından da çok büyük bir önem taşımaktadır. Öğretmenler veya emekliler bazı nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyaçlarını karşılamak isterken ekonomik olarak ağır bir yükün altına da girerler. Bundan dolayı bu tür taşımalarda firmaların müşterilere verdiği güven çok önemlidir. Pendik şehirler arası nakliyat firmaları içinde en güvenilir ve en titiz çalışmayı sağlayan Pendik nakliyat bu anlamda şehirler arası nakliyat hizmetinin en iddialı firmasıdır.

pendik eşya depolama

Pendik Eşya Depolama

Eşya depolama geneline bakıldığında titiz bir çalışma ve gerçekten sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bu hizmetler biraz pahalı olmakla birlikte çok uzun soluklu bir etkinliktir. Bu uzun ve masraflı hizmet beraberinde güveni de getirmektedir. Çünkü insanlar eşyalarını birkaç aylığına veya yıllığına nakliye firmalarına teslim eder ve eşyalarına bir zarar gelmesin diye güvence isterler. Pendik eşya depolama firmaları bu güvenceyi sigortalama hizmeti ile sağlarlar.

Evden eve nakliye ve depolama çalışmaları üzerine yapılan anketlerde insanların yaklaşık %61’i eşyalarının kırılma ve çizilmeye uğradığını belirterek bu durumlardan şikayetçi olduklarını dile getirdiler. Bu kötü durumların oluşmasında piyasadaki kötü nakliye firmaları ve beraberinde bu firmaların haksız bir rekabet içerisine girip standart fiyatların dışında bir fiyat politikası uygulaması ile kalitesiz hizmetlerin ortaya çıkmasıdır.
Sonuç olarak bir nakliye firması ararken dikkat edeceğiniz hususlardan biri düşük fiyat olsun diye değil kaliteli hizmet olsun diye arama yapmaktır. Diğer bir nokta ise öncelikle tanınmış ve tavsiye edilen güvenilir firmalar ile iletişim kurmaktır.
Pendik bölgesinin en tecrübeli ve en güvenilir firması olan Pendik nakliyat ile hem bütçenize uygun taşınmalar gerçekleştirebilir hem de kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

İletişim
0532 351 97 87
0216 388 49 00

pendik nakliyat

Çınardere Nakliyat
Pendik ilçesi Çınardere halkının tüm evden eve taşımacılık hizmetleri Çınardere nakliyat tarafından özen ve itimatla yapılır.
Şeyhli Nakliyat
Ev, ofis fuar ve tekstil taşımacılığı gibi her türlü nakliye işleri yapılmaktadır. Pendik Şeyhli nakliyat bu bağlamda bölgenin en güçlü firmasıdır.
Çamçeşme Nakliyat
Çamçeşme nakliyat ev eşyası taşımanın yanında depolama ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini de vermektedir..
Kavakpınar Nakliyat
Uygun fiyat ve üstün kalitede hizmet vererek müşteriler tarafından en çok tercih edilen evden eve nakliye firmasıdır. Kavakpınar nakliyat sigortalı nakliye hizmetleri de sağlayarak taşınma işlemini huzurla gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir