Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu Sancaktepe evden eve nakliyat firması 1990 yılında hizmete açılmış taşımacılık ve depolama firmasıdır. Firmaya ait tam donanımlı 6 nakliye aracı, 1 ekspertiz aracı, 2 depolama merkezi ve asansörlü nakliye aracı bulunmaktadır. Eşyalar taşınırken veya depolanırken gerekli tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Ambalajlama malzemeleri, koliler, askılı küçük dolaplar, elektrik işleri ve dolap sökme takma için gerekli aletleri içinde bulunduran takım çantaları yer almaktadır. Firma da çalışan 15 kişilik bir ekip bulunmaktadır. Çalışanlar deneyimli ve profesyonel kişiler olup vasıfsız ve yabancı işçi yer almamaktadır.

sancaktepe evden eve nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat ile uygun fiyatlarda yüksek kalitede hizmet alabilirsiniz. Firma verdiği hizmetlerde günümüz teknolojisini kullanarak daha kısa sürede de daha doğru hizmetler ve fiyatlar sağlamaktadır. Özellikle kış dönemine özel indirimler sağlayan Ömeroğlu Sancaktepe nakliye firması devlet memurlarına özel indirimler de sağlamaktadır.
Sancaktepe nakliye firmaları arasında en çok tavsiye edilen firması olarak evden eve taşıma hizmetinin yanında depolama ve şehirler arası nakliye hizmetleri de vermektedir.

sancaktepe nakliye firmaları

 

Sancaktepe Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde güven en önemli şeydir. Bu bakımdan Ömeroğlu Sancaktepe evden eve nakliyat firması depolama hizmetlerinde eşyaları özel ambalajlama malzemeleriyle sarmakta ve geniş hacimli depolama yerine sağlıklı bir şekilde yerleştirmektedir. Depolama alanı her gün temizlenmekte ve 7/24 kamera ile izlenmektedir. Eşyalar hiçbir şekilde toz almamakta ve zarar görmemektedir. Herhangi bir kayıp veya zarar durumunda firma tarafından karşılanmaktadır.

Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

Bir diğer taşımacılık hizmeti olan şehirler arası nakliyat diğer taşıma hizmetlerine göre daha yüksek fiyatlarda ve ayrıca güven gerektiren bir iştir. Bu nedenle taşınacak insanlar seçeceği nakliye firmasını iyi araştırmalı ve taşınan kimselerin görüşlerini alarak tavsiye edilen firmaları tercih etmelidir. Bu bakımdan da Ömeroğlu Sancaktepe evden eve nakliyat firması bölgenin en çok tercih ve tavsiye edilen firması konumundadır.

ÖMEROĞLU Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir