Ümraniye Evden Eve Taşımacılık

 

Ömeroğlu Ümraniye evden eve taşımacılık ve depolama firması, müşterilerine verdiği kaliteli hizmetlerle bölgenin en çok tercih edilen nakliye firması konumundadır. Evden eve taşıma hizmetlerinde uyguladığı uyguladığı çalışma prensipleri ve gösterdiği hassasiyet ile müşterilerinin sempatisini kazanmıştır. Ambalajlama, paketleme, monte de monte, depolama ve elektrik ile ilgili tüm hizmetleri sağlayarak evinizi sağlıklı bir şekilde size ek masraf çıkartmadan güvenle taşımaktadır. Ümraniye evden eve taşımacılık firması hafta içi ve hafta sonları olmak üzere 7/24 hizmet sağlamaktadır.

 

ümmraniye evden eve taşımacılık

 

Ümraniye nakliye firmaları arasında gerek nitelikli iş gücü gerekse kaliteli hizmet bakımından Ömeroğlu Ümraniye evden eve nakliyat firması ev taşımaları ve depolama hizmetlerinde bu bakımdan fark yaratmaktadır. Özellikle son yıllarda artan nakliye ihtiyaçları bu mesleğe olan ilginin de artmasına neden olmuştur. Bu durum niteliksiz nakliye firmalarının ortaya çıkmasına ve kalitesiz hizmetlerin artmasıyla da nakliye firmalarına olan güvenin azalmasına yol açmıştır. İnsanların yüzlerce binlerce para verip aldıkları eşyaların kırılmaması veya en ufak bir çizik görmeden temiz bir şekilde taşınmasını istemesi de en büyük haklarıdır. Bu doğrultuda Ümraniye evden eve taşımacılık firması ev taşınmalarında ücretsiz bir eksper göndererek hem eşyalarınıza bakar hem de güvenilir bir iletişim ortamı kurarak kaygılarınızı azaltmaktadır.

 

ümraniye evden eve nakliyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık Çalışma Sistemi:

1) Firma ile telefonda görüşüldükten sonra eğer ön anlaşma sağlanırsa evinize ücretsiz bir eksper gönderilir.
2) Firma eksperi eşyalara bakıp fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra nakliye hizmetiniz için gün ve tarih belirlenir.
3) Eşyaların durumuna uygun tam donanımlı nakliye aracı, ekibi ve malzemeleri ile belirlenen gün ve saatte evinize gelir.
4) Ekip eşyalarınız kalın özel kalın patpatlar ve streçlerle paketler. Ufak tefek kırılacak eşyalarınızı porselen takımlarınızı beyaz kağıtlara sardıktan sonra kolilere kırılmayacak şekilde yerleştirir. Beyaz eşyalarınızı sarar ve dolaplarınızın de montesini yaptıktan sonra en son avizeleri de söküp nakliye aracına taşımaktadır.
5) Nakliye aracı taşınılacak eve vardığından tüm eşyalar aynı oturma vaziyetine getirilecek şekilde yerleştirilir. Dolapların montesi, avizelerin ve beyaz eşyaların bağlantıları yapıldıktan sonra hizmet tamamlanır.
6) Nakliye hizmeti tamamlandıktan sonra ücret nakit olarak elden alınır veya banka hesabına gönderilir.

 

Ümraniye Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetleri diğer nakliye hizmetlerine göre daha uzun bir süreç içerisinde yer alan ve haliyle daha çok güven gerektiren bir hizmettir. Eşya depolama fiyatları eşyanın nicelik sel durumuna ve kalacağı zamana göre değişmektedir. Ömeroğlu nakliye firmasının Ümraniye eşya depolama hizmeti ile müşterilerin artık güven ve ekonomik sıkıntıları minimuma inmektedir. Ömeroğlu Ümraniye eşya depolama hizmetinin en önemli gayesi müşteri memnuniyeti sağlayarak müşteri hacmini arttırmaktır.

 

ümraniye eşya depolama

 

 

Nakliye Hizmetleri
Evden eve taşımacılık
Ofis ve Büro Taşımacılığı
Fabrik ve Fuar Taşımacılığı
Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı
Ev ve Ofis Depolama
hizmetleri Ömeroğlu Ümraniye evden eve nakliyat garantisi ile verilmektedir.