Yenisahra Nakliyat

Taşınan insanların her zaman aklında kuşkuyla var olan ve bu hizmetleri marka niteliği taşıyan kaliteli firmalarla gerçekleştirmek isteyenler iddialı bu sektörde geçmişi olan deneyimli firmalarla bu ihtiyacını sağlamak isterler. Eşyalar evlerinizden alınırken eskiden daha özenli bir şekilde ve dayanıklı malzeme ekipmanları ile sarılarak zayiatsız bir nakliye sağlanır. Yenisahra nakliyat ile teslim edilen eşyalar güven içerisinde evden alınıp sigortalı ve garantili bir şekilde, istekleri dikkate alınarak evlerinden nasıl alındı ise o şekilde yerleştirilir. Bu sayede çalışmalarını bir ehemmiyet içerisinde gerçekleştiren Yenisahra nakliyat müşteri hoşnutluğunu hedefleyen bir misyon edinerek taşımacılık hizmetleri gerçekleştirir.

yenisahra nakliyat
Yenisahra evden eve nakliyat olarak Ataşehir’in bütün lojistik hizmetlerinde özel çalışmalar yürüten firma bölgenin en saygın firmalarından biridir. Bu saygınlığını kazanmasındaki neden eşyaların taşınmasında müşterilerine ve eşyalara verdiği itimatlı hizmetle tavsiye edilme sıklığını arttırmasıdır. Evinizde bulunan kıymetli eşyaları özenle sarar ve size hiçbir zarar getirmeden taşır. Eşyalarınız kırılmadan ve çizilmeden diğer eve sağlam bir şekilde ulaştırılır. Bu ulaşım sırasında yolda eşyanıza zarar gelmesi takdirinde sigortalama hizmeti sayesinde verilen zarar firma tarafından karşılanır. Yenisahra nakliyat, evinizde bulunan piyano veya çelik kasa gibi taşınması güç durumlarda, eşyanın alınacağı binada asansör olmadığı ve yüksek kat olduğu gibi taşınması güç durumlarda çağın teknolojilerini ekip çalışması ile birleştirerek organize ederek kaliteli hizmetler gerçekleştirir.
Nakliye hizmetinin yapılmasını sağlayan vergi levhası, K3 belgesi gibi tüm yetki belgelerine sahip Yenisahra nakliye bu açıdan işini en güvenilir bir şekilde yapan nadir firmalarındandır. Evden eve nakliyat sektörü son zamanlarda İnternet kullanımının yaygınlaşması ile bünyesine deneyimli deneyimsiz birçok firmayı katmıştır. Bu nedenle iyi bir taşımacılık firması bulmak iyice güç bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için taşınan arkadaş ve akrabalarınız varsa onların öncelikle onların tavsiye ettiği firmalarla iletişime geçin. Yenisahra nakliyat 1990 yılından itibaren edindiği tecrübe ile bu bağlamda bölgenin en özel firmasıdır.

yenisahra nakliye

İletişim 

0532 351 97 87

0216 388 49 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir